اتاقی برای 3 نفر

اتاقی برای 3 نفر

نی نی بان: اگر شما جای کافی برای کودکتان ندارید یا می‌خواهید او را نزدیک خود نگه دارید، ما در اینجا ایده‌هایی را برای شما آوردیم که می‌توانید به کار گیرید و راحتی خود و کودکتان را با هم فراهم کنید.

 

سادگی

 

اگر فضای کافی ندارید، سعی کنید از رنگهای روشن برای دکوراسیون اتاق استفاده کنید. این کار باعث می شود تا فضای اتاق شما بزرگ‌تر به نظر برسد. دکوراسیون این نوع اتاق‌ها را نیز ساده انتخاب کنید.

 

اتاقی برای 3 نفر - تصویر 1

 

پرده

 

شما می‌توانید از پرده برای جدا کردن فضا استفاده کنید. خوبی آن این است که آسان نصب می‌شود و موقتی است و هر زمان که خواستید می‌توانید فضا را توسط آن جدا کنید.

 

اتاقی برای 3 نفر - تصویر 2

 

فرش

 

یک فرش می‌تواند فضا را تقسیم کند. همچنین صدا را جذب می‌کند که برای زمان‌های خواب کودک مناسب است.

 

اتاقی برای 3 نفر - تصویر 3

 

فرو رفتگی‌ها

 

شما می‌توانید از فضاهای خالی برای تخت کودکتان استفاده کنید و به آسانی پس از آن که او بزرگ شد و اتاق شما را ترک کرد، کمد یا دراور خود را در جای خودش قرار دهید.

 

اتاقی برای 3 نفر - تصویر 4

 

لوازم بزرگ

 

البته که شما از لوازم کوچک لذت می‌برید اما چه کسی از استقال خوشش نمی‌آید؟ اگر فضای اتاقتان اجازه می‌دهد، تختتان را کنار پنجره یا دیوار قرار دهید و کمد یا قفسه‌ای بزرگ را بالای سرتان بگذارید. این گونه فضایی منحصر به خود خواهید داشت.

 

اتاقی برای 3 نفر - تصویر 5

 

پا تختی

 

شما می‌توانید با استفاده از یک پاتختی فضای خود و کودکتان را جدا کنید. فایده‌ای که این چیدمان دارد، این است که شما از یک پاتختی برای دو نفر، یعنی هم برای خود و هم برای کودکتان، استفاده خواهید کرد.

 

اتاقی برای 3 نفر - تصویر 6

 

گنجینه‌های قدیمی

 

حال زمان آن است که از گنجینه‌های قدیمی دوباره استفاده کنید. شما می‌توانید از این گنجینه برای لباس و لوازم کودک استفاده کنید و پس از آن که او بزرگ شد، لوازم خود را در آن جای دهید.

 

اتاقی برای 3 نفر - تصویر 7

 

فضاهای خالی

 

کمی از حجم کمد پر از لباس‌تان را با آویزان کردن لباس‌های کودکتان در فضای خالی اتاق، کم کنید. این شیوه بسیار زیبا است فقط سعی کنید که طراحی آن مطابق دکوراسیون اتاقتان باشد.

 

اتاقی برای 3 نفر - تصویر 8

اتاق
پرده
کمد
دکوراسیون
فضا
پرده
فرش
فرورفتگی‌ها
پاتختی
گنجینه
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه