محمود احمدی نژاد رییس جمهور درراهپیمایی ۲۲ بهمن و در جمع خبرنگاران گفت: همان طور که می بینید ملت زنده ایران مصمم و با اراده، الهی شده و با این ریشه که متصل به آسمان است ، هیچگاه شکست ندارد و همیشه پیروز است. احمدی نژاد درباره حضور بی‌سابقه مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن با وجود مشکلات اقتصادی گفت: به نظرم مقایسه اراده مردم با مشکلات اقتصادی و همچنین حضور آنها در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن کاملاً اشتباه است. رییس جمهور ادامه داد: شما مطمئن باشید هر سال این راهپیمایی باشکوه‌تر از سال قبل ا ...

احمدی نژاد:مقایسه اراده مردم با مشکلات اقتصادی اشتباه است

ahmadi nezhad1[WwW.Kamyab.IR]

 

محمود احمدی نژاد رییس جمهور درراهپیمایی ۲۲ بهمن و در جمع خبرنگاران گفت: همان طور که می بینید ملت زنده ایران مصمم و با اراده، الهی شده و با این ریشه که متصل به آسمان است ، هیچگاه شکست ندارد و همیشه پیروز است.

احمدی نژاد درباره حضور بی‌سابقه مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن با وجود مشکلات اقتصادی گفت: به نظرم مقایسه اراده مردم با مشکلات اقتصادی و همچنین حضور آنها در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن کاملاً اشتباه است.

رییس جمهور ادامه داد: شما مطمئن باشید هر سال این راهپیمایی باشکوه‌تر از سال قبل است چراکه ملت ایران هر سال بزرگتر و عزیز‌تر می‌باشد. امسال هم همینگونه خواهد شد.

وی افزود: می‌بینید که این حضور یک اقیانوس بیکران و بی‌‌تلاطم است و همه هستند، اقشار گوناگون و سلیقه‌های گوناگون و همه مردم حضور دارند، زیبایی‌های یک ملت خود را نشان داده است.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: ان‌‌شاء‌الله این موج آثار خود را در جهت اصلاح، توحید، معنویت، ایمان و یگانه‌پرستی اثر خود را تا دورترین نقاط عالم خواهد گذاشت و در راستای عظمت و عزت ملت خواهد بود

 

به نقل از مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه