از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید

از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید
برترین ها: استفاده از رنگ های تیره به این مفهوم نیست که همه در و دیوار را سیاه و تیره کنید و در یک فضای تاریک، روز را به شب بسپارید.
 
منظور این است از زیبایی رنگ های تیره، با هوشمندی بهره بگیرید. رنگ هایی همچون آبی تیره، قهوه ای سوخته و حتی مشکی جلوه خاصی می توانند به خانه ببخشند. برای درک بهتر، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 
 
1. مشکی و مسی
 
دیوار مشکی در ترکیب با مبلمان چوبی و ساده بسیار شیک است. در فضای غذاخوری خانه می توانید دیوار پشت میز ناهارخوری را مشکی کنید.
 
با استفاده از پارچه چرمی و لوسترهای مسی می توانید برای زیباسازی میز و فضا کمک بگیرید. قرمزی موجود در چرم و مس هویت تازه ای به میز بی رنگ و رو می بخشد و دیوار مشکی موجب زیباتر شدن این ترکیب می شود. 
 
از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید - تصویر 1
 
2.  پانل نمایش
 
در اتاق خواب های ساده که چیزی برای خودنمایی ندارند، می توانید از معجزه رنگ تیره بهره بگیرید. MDFهای تیره برای دیوار سفارش دهید.
 
یا می توانید روی دیوار نوارهای چوبی نصب و سپس آن را به رنگ تیره نقاشی کنید. البته پیش از نقاشی باید همه سوراخ و منفذهای دیوار را بگیرید تا یک صفحه مشکی جذاب و زیبا به نظر برسد. 
 
از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید - تصویر 2
 
3. نیلی
 
آبی تیره آسمان یکی از زیباترین رنگ های دنیا است. از زیبایی این رنگ می توانید تزئین دیوار راهروهای خانه بهره بگیرید. یا حتی کاغذدیواری با رنگ زمینه تیره که طرحی زیبا نیز در خود دارد، می تواند چشم‌انداز زیبایی در فضا ایجاد کند. 
 
از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید - تصویر 3
 
4. کابینت های تیره
 
کابینت و گنجه های آشپزخانه را می توانید به رنگ تیره انتخاب کنید. این رنگ برای فضاهایی که چیزی برای تزئین ندارند، بسیار مناسب است. همین تیره بودن خودش باعث زیبایی فضا می شود.
 
از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید - تصویر 4
 
5. تیره و روشن
 
استفاده از ترکیب رنگ های متضاد بر زیبایی فضا می افزید. به طور مثال، به جای اینکه همه دیوارهای اتاق نشیمن را سیاه یا سفید کنید، از ترکیب هر دو این رنگ ها استفاده کنید.
 
دیوار را مشکی، گچ‌بری ها، شومینه یا قرنیزها را سفید انتخاب کنید. پرده ها و وسایل اتاق را روشن انتخاب کنید. تابلوها و دکوری ها را نیز روشن و ترجیحا سفید (برای دیوارهای سیاه) انتخاب کنید. 
 
از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید - تصویر 5
 
6. آشپزخانه رنگی
 
اگر دوست دارید آشپزخانه سفید، کرم، توسی یا به طور کلی به رنگ های خنثی نباشد، از رنگ های تیره استفاده کنید. به طور مثال، می توانید از آبی تیره برای این منظور کمک بگیرید. ترکیب آبی تیره با نقره ای و مشکی موجب هویت دادن به آشپزخانه می شود و جذابیت بسیاری دارد. 
 
از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید - تصویر 6
 
7. تیرگی طبیعت
 
در میان رنگ های تیره می توان به سبز تیره اشاره کرد. این رنگ تیره را روی دیوار پیاده کنید. برای فرار از تیرگی محض، رنگ های روشن را برای دکور استفاده کنید. 
 
از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید - تصویر 7
 
8. وان مسی
 
در حمام های تیره می توانید از وان بزرگ مسی استفاده کنید تا جلوه و زیبایی خوبی به حمام ببخشد. 
 
از رنگ‌های تیره برای تزئین خانه بهره بگیرید - تصویر 8
 
دکوراسیون
اتاق
رنگ
تیره
مشکی
روشن
طبیعت
وان
مسی
آشپزخانه
متضاد
اتاق نشیمن
دیوار
پرده
تابلو
کابینت
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه