اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟

آیا برا‌ی‌تان جالب است بدانید اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه برگزار شده است؟ در این جا از چگونگی جشن تولد فرزندان مشاهیر آگاه شوید.

 

1.      جشن خرس‌ای ملیسا جوآن هارت

 

مادر مشهور و ستاره سابق «سابرینا» اولین جشن تولد کودک‌اش را با تم «پیک نیک عروسک خرس‌ای» برگذار کرد که ایده‌اش را از شبکه‌های اجتماعی محبوب‌اش گرفت.

 

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 1

 

2.      جشن صورتی دیوید و ویکتوریا بکهام

 

هایپر 7 ساله چهارمین فرزند دیوید و ویکتوریا است. او تنها دختر آن‌ها است و این اولین تولد باشکوه او است. باغی که در آن جشن را برگزار کرده بودند پر از اسباب‌بازی‌های بزرگ صورتی، اسب‌های اهلی، قلعه‌‌ها، بادکنک‌‌ها و هزاران کاپ کیک بود. تمام آن‌ها صورتی بودند. این خبر به روزنامه‌ها نیز راه پیدا کرد. اما این تنها قسمت جالب این جشن تولد نبود. شگفت‌زده خواهید شد اگر بگویم که آن‌ها خرگوش‌های صورتی رنگی ‌نیز اجاره کرده بودند.

 

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 2

 

3.     جشن کابوی گیلیانا و بیل رانسیس

 

تم اولین جشن تولد پسر آن‌ها دوک، کابوی بود. آن‌ها در یک فضایی شبیه  باغ‌وحش‌ با حیوانات اهلی و کلبه‌ و گاوهای مکانیکی جشن را بر پا کردند. گیلیانا می‌گوید: «ما می‌خواستیم مطمئن شویم که پسرمان وقتی بزرگ شد و عکس‌هایش را دید، از آن فضا متعجب شود.» «ما هزینه زیادی برای این تولد پرداخت کرده‌ایم زیرا سال‌ها برای این لحظه انتظار می‌کشیدیم و می‌دانیم که هیچ‌چیز شبیه اولین جشن تولد کودک‌مان نخواهد بود. خیلی بد است که دوک این را به یاد نمی‌آورد.»

 

��ولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 3

 

4.     جشن آرام نیکول ریچی

 

نیکول می‌داند که برای یک جشن تولد خوب باید به مهمان‌ها توجه کرد. بنابراین جای تعجب‌ ندارد اگر او در جشن تولد یک سالگی پسرش اسپارو، کودکان و مادران مشهوری چون الن پامپنو و کودک‌اش استلا لونا را، که تنها یک ماه از اسپارو بزرگ‌تر است، دعوت کند. ریچی و شوهرش ژوئل مادن جشن را پشت حیاط خانه‌شان با بادکنک‌های قرمز، سبز، نارنجی و بنفش برگزار کردند.

 

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 4

 

5.     جسیکا سیمپسن

 

با استانداردهای هالیوود، جکیسا سیمپسن جشن تولدی مختصر برای دخترش مکسول گرفت. شاید چون در آن هنگام فرزند دوم‌اش را 6 ماهه باردار بود. او دوستان و اقوام خود را دعوت کرد تا در حیاط پشتی خانه‌شان جمع شوند و از نقاشی‌های چهره، رنگ‌ کردن میز و بازی‌های گروهی لذت ببرند. مهم‌ترین لحظه جشن؟ بله مهم‌ترین قسمت این جشن کیک آن بود. جسیکا کیک‌ای مخصوص او سفارش داد.

 

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 5

 

6.      ماریا کری و نیک کنن در پاریس

 

ماریا کری و نیک کنن اولین جشن تولد کودکان دوقلوی‌شان، موروکان و مونرو را در مکان‌ای زیبا و مجلل در پاریس برگزار کردند. تم جشن کروات مشکی بود و هدیه آن‌ها به کودکان‌شان اسباب بازی فِراری و یک پیانوی سفید کوچک بود.

 

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 6

 

7.     بیانسه و جی زد

 

شایعه شد که بیانسه و جی زد در جشن تولد کودک‌شان 80000 دلار خرج باربی‌های با روکش الماس و 2500 دلار برای کیک تولد پرداخته‌اند. اما این تمام ماجرا نیست. اگر شما خوش شانس بودید و به این جشن دعوت می‌شدید، هدیه‌های زیادی دریافت می‌کردید، درست شبیه دختری که تولدش است. مهمانان بزرگسال بلیط کنسرت و یک قلم طلایی که نام هر فردی روی‌اش حک شده و کودکان نیز اسباب‌بازی، لباس‌های پرنسسی، خانه‌های مکعب‌ای و ست جواهرات دریافت می‌کردند. در مقایسه با آن، داخل کیف هدیه کودک من آب‌نبات، چند تا شکلات و یک شمع است.

 

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 7

 

8.     آشر

 

در طول روزهای خوب‌ای که آشر و همسر سابق‌اش تامکا ریموند داشتند، آن دو اولین تولد کودک‌شان نوید را با تم علاالدین برگزار کردند. فرش سحر آمیز، شتر سواری، نقاشی صورت، خالکوبی با حنا و یک کیک زیبا با طرح علاالدین، از سرگرمی‌های این جشن بود.

 

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 8

 

9.      توری اسپلینگ

 

هنگامی که زمان اولین تولد دختر توری اسپلینگ به نام استلا شد، او جشن‌ای با تم کفش‌دوزک ترتیب داد. باید به این واقعه نیز اشاره کنم که استلا با سر در کیک فرو رفت و توری مجبور شد او را با آب‌پاش تمییز کند.

 

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 9

 

10.   اسنوکی

 

اسنوکی اولین جشن تولد پسرش لورنزو را با تم سیرک برگزار کرد که شامل بازی، باغ‌وحش حیوانات اهلی و کیک‌ای سه طبقه بود. او می‌گوید: «من تم سیرک را انتخاب کردم زیرا تنوع زیادی دارد و شما می‌توانید در آن جا با انواع مختلف بازی، حیوانات و جایزه‌ها خود را سرگرم کنید.» 

 

اولین جشن تولد کودکان مشاهیر چگونه بود؟ - تصویر 10

مشاهیر
جشن تولد
اولین
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه