امدادگران موفق شدند یک دختر ۵ ساله را به شکل معجزه آسایی کاملا سالم و زنده از زیر بهمن نجات دهند. به گزارش پارس ناز این دختر بچه به همراه پدر و مادر و ۷ تن از اقوامش در خانه ای در یک روستای کوهستانی در جنوب کوزوو بودند که در اثر سقوط بهمن همه ساکنین این خانه کشته شدند. این اتفاق مربوط به روز یکشنبه ۱۲ فوریه است امداد گران توانستند با کنار زدن برفها از روی خانه این دختر بچه را که در فاصله ۱۰ متری زیر برفها و زیر آوار خانه مانده بود نجات دهند. امداد گران با شنیدن صدای زنگ یک تلفن همراه و صدای ...

اگر زنده ماندن این دختر معجزه نیست پس چیست + عکس

 

2-Zende[wWw.kamyab.ir]

امدادگران موفق شدند یک دختر ۵ ساله را به شکل معجزه آسایی کاملا سالم و زنده از زیر بهمن نجات دهند.به گزارش پارس ناز این دختر بچه به همراه پدر و مادر و ۷ تن از اقوامش در خانه ای در یک روستای کوهستانی در جنوب کوزوو بودند که در اثر سقوط بهمن همه ساکنین این خانه کشته شدند.

این اتفاق مربوط به روز یکشنبه ۱۲ فوریه است امداد گران توانستند با کنار زدن برفها از روی خانه این دختر بچه را که در فاصله ۱۰ متری زیر برفها و زیر آوار خانه مانده بود نجات دهند. امداد گران با شنیدن صدای زنگ یک تلفن همراه و صدای این دختر به حضور وی پی بردند.

1-Zende[wWw.kamyab.ir]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه