اگر می خواهید برای کودک‌تان لباس بخرید، بخوانید

اگر می خواهید برای کودک‌تان لباس بخرید، بخوانید
 خبرگزارى ايسناكارشناسان آكادمی پزشكان اطفال در آمریكا تاكید دارند كه هنگام خرید لباس برای كودكان خود حتما توجه داشته باشید كه راحتی پوشاك را در اولویت قرار دهید.
 
اگر می خواهید برای کودک‌تان لباس بخرید، بخوانید - تصویر 1
 
به گزارش ایسنا، این كارشناسان می گویند پوشاندن لباس های پشمی و پرزدار می تواند سبب ایجاد استرس و ناراحتی در كودكان شود، در حالی كه پارچه های نرم و لباس هایی كه پوشیدن آنها سریع و راحت است، بیشتر برای كودكان توصیه می شود.
 
این آكادمی برای والدینی كه قصد دارند برای فرزندان خود لباس بخرند پیشنهادهای مناسبی را در قالب یك توصیه بهداشتی ارائه كرده است.
 
این متخصصان توصیه می كنند لباس هایی را انتخاب كنید كه زیپ یا دكمه آنها از جلو باز می شوند و از خریدن البسه ای كه زیپ آنها پشت لباس گذاشته شده، خودداری كنید.
 
لباس هایی كه آستین آنها با دكمه یا زیپ، باز و بسته می شوند، قطعا مناسب تر هستند؛ چون راحت تر دست از آن عبور می كند و در مقابل از خریدن لباس هایی كه روبان یا بند دارند تا حد امكان خودداری كنید.
 
همچنین اگر پوشاكی را تهیه می كنید كه جنس كشی دارد، مراقب باشید پارچه كشی آن در اطراف گردن و دست ها و پاها سفت و محكم نباشد و موجب آزار كودك نشود.
پوشاک
لباس
دکمه
زیپ
کش
روبان
بند
آستین
پشمی
پرزدار
استرس
ناراحتی
کودکان
نرم
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه