اعتماد به نفس بالا و خودباوری این فرد معلول باعث شده است که بتواند به عنوان یک مدل بسیار موفق باشد. این پسر 26 ساله که در هفته مد لندن، روسیه و میلان نیز حاضر بود فقط یک پا دارد. عکس هایی از مدل جذاب و زیبایی که فقط یک پا دارد. این مدل 26 ساله از بورنمورث در هفته مد در لندن، میلان و روسیه راه رفت و هم چنین تصویرش روی جلد ««Men’s Health UK» چاپ شد. آنچه که جک را از سایرین به طرز شگفت انگیزی متمایز می کند. این است که او با یک بیماری ناتوان کننده متولد شد و در سن 16 سالگی تصمیم گرفت یک پایش ق ...

این مدل جذاب فقط یک پا دارد و بسیار موفق است

اعتماد به نفس بالا و خودباوری این فرد معلول باعث شده است که بتواند به عنوان یک مدل بسیار موفق باشد. این پسر 26 ساله که در هفته مد لندن، روسیه و میلان نیز حاضر بود فقط یک پا دارد.

عکس هایی از مدل جذاب و زیبایی که فقط یک پا دارد

این مدل 26 ساله از بورنمورث در هفته مد در لندن، میلان و روسیه راه رفت و هم چنین تصویرش روی جلد ««Men’s Health UK» چاپ شد. آنچه که جک را از سایرین به طرز شگفت انگیزی متمایز می کند

این مدل جذاب فقط یک پا دارد و بسیار موفق است

این است که او با یک بیماری ناتوان کننده متولد شد و در سن 16 سالگی تصمیم گرفت یک پایش قطع شود و به گفته خودش این بهترین تصمیمی بوده که تا به حال گرفته است.

جک می گوید: «وقتی من اولین کسی بودم که با یک پا در هفته مد نیویورک راه رفتم، همه رسانه ها در سراسر جهان این خبر را پخش کردند. مردم از نیوزیلند، جامائیکا، روسیه با من تماس گرفتند و در شبکه های اجتماعی به من پیام دادند. سپس به هفته مد میلان و لندن و اخیرا به روسیه رفتم.»

این مدل جذاب فقط یک پا دارد و بسیار موفق است

این مدل تناسب اندام باوجود موفقیت های خارق العاده ای که تاکنون داشته، بسیاری از کارهایش به نفع خیریه بوده یا پرداخت نشده است. جک برای حفظ هیکل خود از رژیم غذایی غارنشینی پیروی می کند.

جک می گوید: «من احساس می کنم که صنعت مدلینگ به آرامی تغییر می کند. خیلی آرام. اما نیاز دارد چیزهای بیشتری اتفاق بیفتد. من فکر می کنم بزرگترین چیزی که لازم است تغییر کند نشان دادن تنوع و استفاده از مدل های مختلف است. بزرگ شدن با معلولیت اعتماد بنفس مرا بسیار تحت تاثیر قرار دارد.

من عادت کرده بودم هرچیزی را می توانستم امتحان کنم و پنهان کنم. مدرسه برایم بسیار چالش برانگیز بود.نشتن برایم بسیار سخت بود و هرگز نمی توانستم روی درسم تمرکز کنم. اما وقتی جوان تر شدم همه کار می کردم. فوتبال بازی می کردم، راگبی، شنا، اسب سواری، کریکت و خیلی کارهای دیگر. اما بیماری ام بدتر و بدتر می شد.

 

وقتی تنها 12 سال داشتم درد و ناراحتی زیادی را تحمل کردم و به والدینم گفتم که اگر بک پا داشته باشم شادتر خواهم بود و آن ها مرا درک کردند.»

این مدل جذاب فقط یک پا دارد و بسیار موفق است

پزشکان گفتند باید تا زمانی که رشد او کامل شود صبر کنند و سپس پا را قطع کنند. درنهایت در 16 سالگی پای جک قطع شد. پنج روز بعد از بیمارستان به خانه برگشت و دیگر هرگز به گذشته نگاه نکرد. جک بدون پا احساس تحرک بیشتری می کرد و رژیم تناسب اندام شدیدی را آغاز کرد. داستان های موفقیت الهام بخش او هستند

این مدل جذاب فقط یک پا دارد و بسیار موفق است

و به او انگیزه می دهند. برای اینکه یک مدل معلول باشید باید خیلی سخت تر از دیگران کار کنید تا بتوانید خودتان را ثابت کنید. او اکنون به خودش افتخار می کند و از دیدن عکس های خودش خوشحال می شود. جک در کنار مدلینگ به عنوان یک مربی شخصی نیز فعالیت می کند.
این مدل جذاب فقط یک پا دارد و بسیار موفق است

این مدل جذاب فقط یک پا دارد و بسیار موفق است

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه