بازیکن فوتبال با دامن کوتاه چین دار در تمرینات +عکس

بازیکن فوتبال با دامن کوتاه چین دار در تمرینات +عکس

گری فریزر بازیکن تیم پاتریک تیسل اسکاتلند مجبور شد تا با لباسی صورتی و دامنی چین دار و کوتاه در جلسه تمرینی تیمش حضور بیابد

به گزارش کمیاب جریان جلسه تمرینی اخیر تیم پاتریک تیسل اسکاتلند، اتفاق عجیب ونادری را شاهد بودیم: حضور یک بازیکن با لباس باله به رنگ صورتی و دامن کوتاه چین دار

گری فریزر که به صورت قرضی از بولتون وندررز به این تیم منتقل شده، در جریان تمرین اخیر تیمش با لباسی یک دست صورتی وکفشهایی صورت به زمین آمد.

این جریمه ای بود که برای بازیکنی که ضعیف ترین بازیکن درتمرینات هفته اخیر تیمش لقب بگیرد در نظر گرفته شد. هم تیمی های فریزر او را ضعیف ترین بازیکن درتمرینات این هفته تیمشان نامیدند تا این بازیکن ۱۹ ساله جریمه ای سخت ولی عبرت آموز را سپری کند. البته بخشی از این تنبیه برای فریزر هم حمله به یکی از بازیکنان حریف در بازی تیم زیر۲۰ سال تیمش مقابل دونفرملاین بود. آنها در پایان این هفته بازی سختی را مقابل سلتیک خواهند داشت.

این تصمیم عجیبی بود که با موافقت اعضای کادر فنی این باشگاه نیز همراه بود واز امروز به بعد قرار است تا هر بازیکنی که در طول هفته ضعیف تر از سایرین درتمرینات ظاهر شده، این جریمه را بپذیرد.

1-Tamrin[WwW.KamYab.IR]

 

1-Tarin[WwW.KamYab.IR]

 

منبع: نامه نیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه