بازیگری که هنگام فیلم‌برداری، باردار بود!

بازیگری که هنگام فیلم‌برداری، باردار بود!

نی نی بان: مگان فاکس، بازیگر 28 ساله، هنگامی که فیلمبرداری فیلم «لاک پشت های نینجا» را آغاز کرد، 5 ماهه باردار بود. به علاوه او 2 فرزند دیگر نیز دارد که مجبور بود از آنها پرستاری کند.

 

بازیگری که هنگام فیلم‌برداری، باردار بود! - تصویر 1

 

بازی در این فیلم، هنگام بارداری، چگونه بود؟

 

این فیلمی اکشن بود و موانع زیادی وجود داشت. فیلمبرداری آن در شهر نیویورک و در فصل تابستان بود. همان طور که شما می‌دانید در آن گرما، به خصوص در 3 ماه اول بارداری، هر زنی دوست دارد در خانه بماند و پاهای خود را دراز و استراحت کند. اما من صبح‌های زود بیدار می‌شدم و ساعت‌ها کار می‌کردم. این خصلت بازیگری است، شما نمی‌توانید مریض شوید یا حتی بگویید: «وای! فرزند من مریض است، باید بروم» اگر فیلم برداری یک روز متوقف شود، 1 تا 3 میلیون دلار ضرر خواهد داشت.

 

آیا با این شرایط، بارداری سالمی داشتی؟

 

بله، پسرم خوب و سالم است. اما می‌دانید، یک زن در صنعت سینما نباید خود را ضعیف نشان دهد. من نمی‌توانم وسط فیلم برداری بگویم، ببخشید یک لیوان آب به من دهید، بلکه باید خودم را مانند یک قهرمان نشان دهم. بنابراین مجبورم بیش از توانایی خود، خود را قوی نشان دهم.

 

مادر بودن چه تاثیری بر کار تو گذاشته است؟

 

من در سال، 1 یا 2 فیلم قبول می‌کنم زیرا جاه طلب‌ نیستم. من هم مانند بقیه پدر و مادرها برای پول در آوردن، کار می‌کنم اما ترک خانه همیشه برای من مشکل بوده، زیرا دوست ندارم از فرزندانم جدا شوم.

 

من دوست دارم آنها به کلاس های ژیمناستیک یا موسیقی بروند اما زمانی که به مدت 16 ساعت کار می‌کنم، نمی‌توانم همراه آنها باشم و این چیزی است که از دست می‌دهم.

مگان
فاکس
بازیگر
فیلم
بارداری
فیلم برداری
قهرمان
سینما
اکشن
نینجا
لاک پشت
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه