تصادف زنجيره‌اي 6 خودرو در علي‌آبادکتول

تصادف زنجیره‌ای ۶ خودرو در علی‌آبادکتول

8-Tasadof[WwW.KamYab.IR]

 

سخنگوی سازمان امداد و نجات از حادثه دیدن ۱۵نفر و امداد رسانی به آنها در اثر برخورد یک دستگاه تریلی با دو دستگاه کامیون و ۳ دستگاه خودرو سواری در محور علی‌آباد خبر داد.

به گزارش مردم سالاری، حسین درخشان در تشریح حادثه جاده‌ای صبح دیروز گفت: ساعت ۳:۳۰ دقیقه صبح دیروز واژگونی یک دستگاه تریلی حامل سوخت و برخورد دو دستگاه کامیون و سه خودرو سواری به صورت زنجیره‌ای در محور علی آباد به گرگان – ۲ کیلومتری پایگاه قرق – جنگل قرق سازمان امداد و نجات اطلاع داده شد.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به نوع گزارش دریافتی به سرعت نیروهای امدادی خود را به محل حادثه رساندند و کار امداد و نجات مجروحان را آغاز کردند.

درخشان با اشاره به حادثه دیدن ۱۵ نفر بیان داشت: مصدومین تحت درمان سرپایی امدادگران قرار گرفتند و ۵ نفر از آنها که به خدمات بیشتر نیاز داشتند به مراکز درمانی و بیمارستانها منتقل شدند.

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه استان گلستان در خصوص جزییات این حادثه گفت: در تصادفاتی که بامداد دیروز در محور علی‌آباد به گرگان اتفاق افتاد پس از انتقال مجروحان به بیمارستان متاسفانه ۲ نفر جان خود را از دست دادند.

وی در ادامه گفت: در یکی از تصادفات یک خودرو پراید به علت عدم توجه به جلوی راننده آن به عقب یک تریلی برخورد می‌کند و ۲ نفر از سرنشینان آن کشته و یک نفر مجروح می شوند. قدمی در خصوص تصادف زنجیره‌ای یک تریلی دیگر با ۲ پراید و یک پژو گفت: در این حادثه نیز عدم توجه به جلوی راننده تریلی علت حادثه شناخته شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه