تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش. به نقل از فان کمیاب آنلاین ؛ خبرگزاری فرانسه “AFP” با انتشار عکس هایی از مرکز آموزش نظامی پیشمرگ های کرد نوشته که این روزها زنان و مردان و پیشمرگه‌های کرد عضو “حزب دمکرات کردستان” در نزدیکی شهر اربیل در عراق مشغول تمرین نظامی برای مبارزه با داعش هستند. مقامات دولت عراق و منطقه خودمختار کردستان در صدد حل و فصل اختلافات درباره صدور نفت و همکاری نزدیک‌تر برای مقابله با داعش هستند. پیش از این سایت‌های کرد از اعزام نیرو توسط نیروهای کرد به عراق برا ...

تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش

به نقل از فان کمیاب آنلاین ؛ خبرگزاری فرانسه “AFP” با انتشار عکس هایی از مرکز آموزش نظامی پیشمرگ های کرد نوشته که این روزها زنان و مردان و پیشمرگه‌های کرد عضو “حزب دمکرات کردستان” در نزدیکی شهر اربیل در عراق مشغول تمرین نظامی برای مبارزه با داعش هستند. مقامات دولت عراق و منطقه خودمختار کردستان در صدد حل و فصل اختلافات درباره صدور نفت و همکاری نزدیک‌تر برای مقابله با داعش هستند. پیش از این سایت‌های کرد از اعزام نیرو توسط نیروهای کرد به عراق برای مقابله با تروریست‌های گروه داعش خبر داده بودند.

در میان کردها از دیرباز زنان نیز در کنار مردان در جنگ‌ها شرکت داشته‌اند. بنا به گزارش‌ها تاکنون بیش از ۷۰۰ نفر از مبارزان کرد در نبرد با داعش جان خود را از دست داده‌اند. در شمال عراق، کردها نیروی اصلی هستند که در برابر حملات جهادگرایان مسلح پایداری می‌کنند. آخرین حمله صورت گرفته به اربیل به بیش از یک‌سال پیش مربوط می‌شود. گروه موسوم به داعش تاکنون بخش‌های زیادی از سوریه و عراق را تحت کنترل خود درآورده‌ است و اقلیم کردستان عراق را هم تهدید می‌کند.

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 1

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 2

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 3

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 4

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 5

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 6

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 7

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 8

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 9

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 10

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 11

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 12

 

 تصاویری از آموزش زنان کرد برای مقابله با داعش - تصویر 13

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه