تصویر کفشی که تا ۱۰۰۰ سال گارانتی دارد. کفشهای منحصر به فرد برند ” کریستین لوبوتین“ این روزها تیتر اول رسانه هاست. این کفشها از پلاتین خالص ساخته شده و برای تهیه هر جفت آن صد ساعت کار مداوم نیاز است. کفشی که تا ۱۰۰۰ سال گارانتی دارد. طراح این کفش ها معتقد است این قیمت برای کفشهایی که در نوع خود بی نظیرند واقعا ناچیزند. این کفش ها زنانه و پاشنه بلند هستند و اولین کفشهای دنیاست که از جنس پلاتین خالص ساخته شده است. نام مدل این کفشها کلئوپاترا ست و برای تهیه کردن آن باید پلاتین خالص را ۱۲۰۰ د ...

تصویر کفشی که تا ۱۰۰۰ سال گارانتی دارد

کفشهای منحصر به فرد برند ” کریستین لوبوتین“ این روزها تیتر اول رسانه هاست. این کفشها از پلاتین خالص ساخته شده و برای تهیه هر جفت آن صد ساعت کار مداوم نیاز است.

2-Kafsh[WwW.KamYab.IR]

1-Kafsh[WwW.KamYab.IR]

کفشی که تا ۱۰۰۰ سال گارانتی دارد

طراح این کفش ها معتقد است این قیمت برای کفشهایی که در نوع خود بی نظیرند واقعا ناچیزند. این کفش ها زنانه و پاشنه بلند هستند و اولین کفشهای دنیاست که از جنس پلاتین خالص ساخته شده است. نام مدل این کفشها کلئوپاترا ست و برای تهیه کردن آن باید پلاتین خالص را ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد حرارت داد.

کریستوفر شلیز طراح این کفشهاست و میگوید علاوه بر این کفش های پلاتینی ، کفشهای الماس نشان نیز به زودی روانه بازار خواهد شد.

او اضافه میکند طرح کفشهای پلاتینی ۴ سال طول کشیده و چون کار کردن با پلاتین سخت است برای تهیه هر جفت آن با چالشهای زیادی روبرو بوده اند.

او اضافه میکند کفشهای الماس نشان جدید شامل ۲۲۰۰ قطعه الماس به وزن ۳۰ قیراط است که ۱۰۰ هزار پوند قیمت دارد و شامل یک گارانتی ۱۰۰۰ ساله است.او اضافه میکند بسیار مشتاق است که کیت میدلتون و نیکول شرزینگر از کفش های این برند مطرح استفاده کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه