خبرگزاری مهر: هر سال پیامک هایی که حاوی نویدی دلچسب و خوشحال کننده مبنی بر بخشش خلافی خودروها در بین مردم پخش می شود که هیچ گونه جنبه قانونی نداشته و صحت آن از سوی مسئولین رد می شود. چندی است که افرادی به مناسبت های مختلف اقدام به پخش پیامک هایی بی اساس در بین مردم می کنند که هر کدام حاوی مطالبی مختلف مانند خصوص برنده شدن مبلغی در قرعه کشی، بخشیدگی خلافی های خوردو و موضوعاتی از این قبیل هستند. در چند روز اخیر نیز پیامک هایی با مضمون بخشیدگی خلافی های ماشین بین مردم رد و بدل می شود که در آن ا ...

تکرار هر ساله شایعه ای دلچسب

payamak [WwW.Kamyab.IR]

خبرگزاری مهر: هر سال پیامک هایی که حاوی نویدی دلچسب و خوشحال کننده مبنی بر بخشش خلافی خودروها در بین مردم پخش می شود که هیچ گونه جنبه قانونی نداشته و صحت آن از سوی مسئولین رد می شود.

چندی است که افرادی به مناسبت های مختلف اقدام به پخش پیامک هایی بی اساس در بین مردم می کنند که هر کدام حاوی مطالبی مختلف مانند خصوص برنده شدن مبلغی در قرعه کشی، بخشیدگی خلافی های خوردو و موضوعاتی از این قبیل هستند.

در چند روز اخیر نیز پیامک هایی با مضمون بخشیدگی خلافی های ماشین بین مردم رد و بدل می شود که در آن از فرد درخواست می شود که شماره پلاک خود را به شماره درج شده در پیامک ارسال کنند.

بسیاری از مردم به محض دریافت این پیامک با خوش خیالی مشخصات خودرو خود را ارسال می کنند با این خیال که خلافی های خودروی آنها بخشیده می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان ضمن رد صحت مطالب درج شده در این پیامک ها اظهار داشت: شماره ای که در پیامک ها به آن اشاره شده است مربوط به اعلام خلافی خودرو ها بوده و با ارسال شماره پلاک هیچ گونه بخشودگی شامل افراد نمی شود.

سرهنگ مسعود غفوریان گفت: مردم بهتر است از ارسال اطلاعات شخصی خود به شماره های ناشناس خودداری کنند، اما در این مورد ارسال شماره پلاک نمی تواند خطری برای فرد ایجاد کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه