ساخت تیتراژ سریال نوروزی دودکش 2 با دابسمش بینندگان. عوامل تولید سریال «دودکش ۲» در نظر دارند تیتراژ این مجموعه نوروزی را با دابسمش های ارسالی مخاطبان طراحی کنند. عوامل تولید «دودکش ۲» در نظر دارند تیتراژ این مجموعه نوروزی را با دابسمش های ارسالی مخاطبان طراحی کنند و به همین منظور مسابقه ای را برای دریافت ویدیوهای خلاقانه برگزار می کنند. گروه سازنده سریال در نظر دارد مسابقه ای با عنوان «دوداسمش» برگزار کند و با استفاده از ویدیوهای خلاقانه ارسالی، تیتراژ این مجموعه را طراحی کنند. همچنین به ص ...

ساخت تیتراژ سریال دودکش 2 با دابسمش بینندگان

ساخت تیتراژ سریال نوروزی دودکش 2 با دابسمش بینندگان

عوامل تولید سریال «دودکش ۲» در نظر دارند تیتراژ این مجموعه نوروزی را با دابسمش های ارسالی مخاطبان طراحی کنند.
عوامل تولید «دودکش ۲» در نظر دارند تیتراژ این مجموعه نوروزی را با دابسمش های ارسالی مخاطبان طراحی کنند و به همین منظور مسابقه ای را برای دریافت ویدیوهای خلاقانه برگزار می کنند.
گروه سازنده سریال در نظر دارد مسابقه ای با عنوان «دوداسمش» برگزار کند و با استفاده از ویدیوهای خلاقانه ارسالی، تیتراژ این مجموعه را طراحی کنند. همچنین به صاحبان آثار منتخب جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
علاقمندان شرکت در مسابقه جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به این لینک مراجعه کنند. https://telegram.me/Doodsmash
تصویربرداری سریال تلویزیونی «دودکش ۲» هم اکنون در تهران ادامه دارد و همچنین به طور همزمان تدوین مجموعه نیز انجام می شود.
در «دودکش ۲» هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه به ایفای نقش می پردازند.
در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزديك به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی مي كند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او كه با انبوهي از فرشهاي نشسته روبرو است، دردسرهاي جديدي برايش رخ مي دهد
عوامل تولید این مجموعه عبارتند از کارگردان: محمد حسین لطفی، تهیه کننده: سید محمود رضوی، نو��سنده: کوروش نریمانی، مشاور تهیه: محمد صادق آذین، مدیر تولید: مرتضی متولی، مدیر تصویربرداری: امیر کریمی، طراح صحنه و لباس: محسن نوروزی، طراح گریم: ایمان امیدواری، صدابردار: علی عدالت دوست، سرپرست گروه کارگردانی: علیرضا نجف زاده، مشاور اجرایی کارگردان: امیر عباس لطیفی، مدیر برنامه ریزی: علی صابری، دستیار تهیه: فیاض هوشیار، دستیار تولید: کامیاب متولی، مدیرتدارکات: حسین فیض آبادی، منشی صحنه: رضا بقایی، عکاس مهدیه لطفی، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی و مجری طرح: موسسه سینمایی سیمای مهر..
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه