جذاب‌ترین اقامتگاهای ساحلی آسیا (1)

جذاب‌ترین اقامتگاهای ساحلی آسیا (1)

نی نی بان: آسیا مکان جذابی برای بسیاری از توریست‌ها است. سواحل زیبا و تفریحات ارزان با فرهنگ جذاب خود مکان فوق‌العاده‌ای را برای گذراندن مسافران بوجود آورده است. مهم نیست چه کسی هستید، شانس با شما است اگر در کشورهای زیبای این نقطه از جهان زندگی می‌کنید. سخت‌ترین بخش آن انتخاب هتل‌های ساحلی است که خوشبختانه تعداد آنها کم نیست.

 

جزیره رنگالی، کنراد، مالدیو

 

دسترسی به این جزیره که دارای صخره‌های مرجانی شگفت انگیزی است، تنها از طریق هواپیماهای دریایی ممکن است. در این جزیره هتل‌ها و رستوران‌های متفاوتی وجود دارد. شما همچنین می‌توانید از رستوران‌های زیر آب دیدن کنید جایی که کوسه‌ها بالای سر شما شنا می‌کنند هنگامی که شما در حال خوردن غذا هستید. غواصی از ورزش‌های مورد علاقه توریست‌ها در این جزیره است. اما اگر نمی‌خواهید خیس شوید، می‌توانید دنیای زیر آب را با زیر دریایی مشاهده کنید.

 

جذاب‌ترین اقامتگاهای ساحلی آسیا (1) - تصویر 1

 

هتل و چشمه‌های آب معدنی بوراکای شانگریلا، جزیره بوراکای، فیلیپین

 

این جزیره که تنها با قایق قابل دسترسی است، تنها اقامتگاه مجلل در جزیره بوراکای است. عناصر طبیعی در جای جای این مکان به چشم می‌خورد، از صدف‌های چراغی مانند و درخشان و سواحل محلی گرفته تا پنجره‌های بزرگی که رو به دریا باز می‌شوند. چشمه‌های آب معدنی آن جا به شما آرامش می‌دهد. خودتان را برای غذاهای دریایی نیز آماده کنید.

 

جذاب‌ترین اقامتگاهای ساحلی آسیا (1) - تصویر 2

 

اقامتگاه بالی، دنپاسار، اندونزی

 

بالی مکانی برای استراحت و تفریح است که توریست‌های بسیاری را به خود جذب کرده است. 123 ویلا و سوئیت در کنار آب‌ها وجود دارد. هر اتاق منظره‌ای باور نکردنی به سوی دریا یا باغ دارد. حتی مکانی برای باز کودکان ساخته شده که شما می‌توانید بدون نگرانی کودک خود را در آنجا بگذارید و به شنا بروید.

 

جذاب‌ترین اقامتگاهای ساحلی آسیا (1) - تصویر 3

 

اقامتگاه و چشمه آب معدنی شانگری لا ماکتان، کبو، فیلیپین

 

اقامتگاه شانگری لا در کبو مکانی آرام است که به شما این امکان را می‌دهد تا استرس‌های خود را دور بریزید. شما می‌توانید کل وقت خود را در ساحل ماسه‌های سفید سپری کنید. رستوران‌های مجلل زیادی در آنجا وجود دارد که می‌توانید پیاده به آنجا بروید و غذای خود را سفارش دهید. در این مکان شما می‌توانید با تورهای غواصی دنیای زیر آب را نیز مشاهده کنید.

 

جذاب‌ترین اقامتگاهای ساحلی آسیا (1) - تصویر 4

 

اقامتگاه 4 فصل کوه سمویی، هواتانون، تایلند

 

این اقامتگاه در شمال غرب خلیج لامیا قرار دارد که 4 فصل آن زیبا است. 60 ویلای دوست داشتنی با نمایی به سمت خلیج وجود دارد. هر ویلا یک سکو و تختخوابی با سایبان و یخچالی پر از نوشیدنی دارد. استخرها بخشی از جذابیت این مکان هستند اما شما می‌توانید به ساحل واقعی و خصوصی خود روید و از خوابیدن زیر افتاب بدون هیچ سایبانی لذت ببرید.

 

جذاب‌ترین اقامتگاهای ساحلی آسیا (1) - تصویر 5

جزیره
هتل
ساحل
آسیا
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه