جذابیت‌های لندن برای کودکان

جذابیت‌های لندن برای کودکان

نی نی بان: آیا با کودکان خود به لندن مسافرت کرده‌اید اما نمی‌دانید به کجاها بروید؟ ما در اینجا مکان‌هایی جذاب را به شما معرفی می‌کنیم تا با کودکانتان، در هر سنی که هستند، در آنجا سرگرم شوید.

 

باغ گیاه شناسی (کیو گاردنز)

 

کفش‌های خود را در بیاری و پا برهنه از تپه مشهور پاگادا بالا روید. این باغ به شما گیاهان زیبا را نشان خواهد داد و شما را با طبیعت یکی خواهد کرد. تفریحات فراوانی در این مکان نیز وجود دارد که برای تمامی سنین مناسب است.

 

جذابیت‌های لندن برای کودکان - تصویر 1

 

ساحل کامدن

 

اگر هنوز در تابستان به ساحل نرفته‌اید، این مکان گزینه خوبی است. شما نه تنها با زیبایی‌های ساحل بلکه با سرگرمی‌های دیگری مانند ماهی‌گیری، اسکله و موسیقی زنده سرگرم خواهید شد.

 

جذابیت‌های لندن برای کودکان - تصویر 2

 

سافاری شبانه کودکان، وت لند لندن

 

این مکان برای کودکان بالای 7 سال ساخته شده و کودکان می‌توانند برای ساعت‌های متوالی حیات وحش را تماشا کنند. دوربین‌هایی در زیر آب وجود دارد که زندگی موجودات زیر آب را نشان می‌دهد.

 

جذابیت‌های لندن برای کودکان - تصویر 3

 

موزه تاریخ طبیعی، موزه تاریخ ملی

 

یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های ویکتوریایی لندن این موزه است که داستان‌‌هایی درباره زمین بیان می‌کند. استخوان‌های دایناسورها کودکان را به خود جذب می‌کند. این مکان فعالیت‌های دیگری مانند نمایش عروسکی نیز دارد.

 

جذابیت‌های لندن برای کودکان - تصویر 4

 

باغ وحش لندن

 

بهشتی برای حیوان دوست‌ها. باغ وحش لندن به کودکان این فرصت را می‌دهد تا به حیوانات نزدیک شوند. با وجود سرگرمی‌هایی از ورکشاپ‌های هنری گرفته تا غذا دادن به پنگوئن‌ها، کودکان مطئنا از این مکان لذت خواهند برد.

 

جذابیت‌های لندن برای کودکان - تصویر 5

 

موزه علم

 

اگر کودکان از دیدن دایناسورها لذت نمی‌برد، شاید موزه علم برای آنها گزینه خوبی باشد. کودک شما در این مکان می‌تواند آزمایش‌های زنده را از نزدیک مشاهده کند.

 

جذابیت‌های لندن برای کودکان - تصویر 6

لندن
باغ
کودک
سافاری
موزه
تاریخ
علم
دایناسور
طبیعی
ساحل
گیاه شناسی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه