علاقه به زیباتر شدن و حرص زن جوان که مدل و مانکنی معروف است باعث سرنوشتی تلخ برای او شد. پزشک متخصصی که این مدل زن را می خواست به اندام دلخواهش برساند پس از کشتن این زن جوان زیر تیغ جراحی فرار کرد. مرگ سوپر مدل جوان مشهور زیر تیغ جراحی لیپوساکشن. ملانیا مونتگرو مدل جوان و زیبای اهل کشور اکوادور به دلیل ایست قلبی در جریان جراحی پلاستیک جانش را از دست داد. پرشکی که او را جراحی می کرد هم از بیمارستان فرار کرد و هم اکنون پلیس به دنبال او است. مرگ ملانیا مدلینگ مشهور اکوادور که در جراحی لیپوساک ...

جراحی زیبایی باعث مرگ مدل زن جوان شد! + عکس های سوپر مدل

علاقه به زیباتر شدن و حرص زن جوان که مدل و مانکنی معروف است باعث سرنوشتی تلخ برای او شد. پزشک متخصصی که این مدل زن را می خواست به اندام دلخواهش برساند پس از کشتن این زن جوان زیر تیغ جراحی فرار کرد.

مرگ سوپر مدل جوان مشهور زیر تیغ جراحی لیپوساکشن

ملانیا مونتگرو مدل جوان و زیبای اهل کشور اکوادور به دلیل ایست قلبی در جریان جراحی پلاستیک جانش را از دست داد. پرشکی که او را جراحی می کرد هم از بیمارستان فرار کرد و هم اکنون پلیس به دنبال او است.

 

جراحی زیبایی باعث مرگ مدل زن جوان شد! + عکس های سوپر مدل

مرگ ملانیا مدلینگ مشهور اکوادور که در جراحی لیپوساکشن

دوست خانم مدلینگ در این رابطه می گوید:دکتر فلیپ لیتون متخصص جراحی زیبایی برای عمل لیپوساکشن ملانیا را به اتاق عمل برده بود که این اتفاق تلخ رخ داد.

از انجایی که پیداست دکتر جراح بعد از مرگ ملانیا ناپدید شده است و هنوز خبری از او نیست.

پدر ملانیا از طریق یک تماس تلفنی از کلینیک متوجه مرگ دخترش شده و بعد از مراجعه به آنجا متوجه شده است که دخترش بر اثر حساسیت دارویی حین عمل دچار حمله قلبی شده و جان خود را از دست داده است.

جراحی زیبایی باعث مرگ مدل زن جوان شد! + عکس های سوپر مدل

دخترم بعد از شنیدن یک آگهی تبلیغاتی در تلویزیون که مدام از جراحی زیبایی ارزان قیمت می گفت به سراغ مرکز معرفی شده رفت تا نوعی جراحی زیبایی انجام دهد اما چند روز بعد از سفر او به شهری در شمال شرق کشور خبر بدی از پایان زندگی او شنیدم.

مرگ مدلینگ زن جوان مشهور زیر تیغ لیپوساکشن + عکس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه