جسیکا آلبا: «می‌خواهم مادری نمونه باشم»

جسیکا آلبا: «می‌خواهم مادری نمونه باشم»

نی نی بان: آیا دوست دارید نظر مشاهیر را درباره بارداری‌شان بشنوید. در این مصاحبه که در زمان بارداری جسیا آلبا گرفته شده، او از زندگی مادرانه خود می‌گوید.  

 

جسیکا آلبا: «می‌خواهم مادری نمونه باشم» - تصویر 1

 

از این که با زندگی پر مشغله‌ات باردار شدی، چه احساس داری؟

 

من شب‌ها بسیار خسته‌ام، طوری که نمی‌توانم هیچ کاری انجام دهم یا حتی صحبت کنم. اما این بارداری برای من بسیار خوب است و به من انرژی می‌دهد.

 

آیا ویار هم داری؟

 

من ناگهان هوس مرکبات، پرتقال و لیموناد می‌کنم. من چیزهای خیلی تند نمی‌توانم بخورم. قبلا ترافل دوست داشتم، اما الان نه.

 

به نظرت خودت، چه نوع مادری می‌شوی؟

 

من نمی‌خواهم برای فرزندم مانند یک دوست باشم، بلکه می‌خواهم مادری نمونه باشم. می‌خواهم زمانی که مشکلی دارد، به سراغ من بیاید و با من صحبت کند.

 

کارشناسان زیادی برای تربیت کودکان وجود دارند، آیا توصیه‌های آنها را برای تربیت فرزند خود، به کار می‌گیری؟

 

بله. من یکی از آن برنامه‌ها را در تلویزیون دنبال می‌کنم. «اگر کودکتان کار بدی کرد، از او بخواهید مدتی به اتاقش برود.» بسیاری از والدین به این توصیه‌ها عمل نمی‌کنند، به همین دلیل فرزندانشان هر کاری که دوست دارند انجام می‌دهند، اما من این گونه نیستم.

 

همسرت، «کش» را چگونه پدری می‌بینی؟

 

ما به عنوان والدین، نگاه مشترکی داریم. اما من واقعا دوست ندارم کودکم مک دونالد بخورد. اما می‌دانم که «کش» از آن پدرهایی است که برای کودکم مک دونالد می‌خرد و به او می‌گوید: «به مادرت نگو».

 

به نظر تو این سن برای مادر شدن مناسب است؟

 

من فکر می‌کنم در بهترین سن مادر شده‌ام. آنقدر جوان هستم تا توان و حوصله مراقبت از کودکانم را داشته باشم و از طرف دیگر آمادگی لازم را برای مادر شدن دارم.  مادرم زمانی که من را به دنیا آورد، 19 سال داشت و با من که 27 سال دارم، بسیار متفاوت است. ما زندگی‌های متفاوتی را تجربه می‌کنیم و من از زندگی خود کاملا راضی و هیجان‌زده هستم.

جسیکا
آلبا
بارداری
مادر
انرژی
مصاحبه
ویار
تربیت
سن
پدر
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه