جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها

مجله اینترنتی برترین‌ها: بچه های معمولی روز تولدشان در منزلشان مهمانی دارند و کیک پیناتا می خورند و حداکثر به عنوان هدیه تولد به رستوران محبوبشان می روند. ولی جشن تولد بچه های ستاره ها و چهره های معروف به این چیزها ختم نمی شود و آنها روش های خاص خودشان را برای جشن گرفتن در روز تولدشان دارند.

 

در زیر به پر ریخت و پاش ترین مهمانی ها و گران قیمت ترین هدیه های آنها اشاره کرده ایم:رومئو بکهام

وقتی شما هم پسر دیوید و ویکتوریا بکهام باشید، برای تولدتان به کنسرت نمی روید، بلکه کنسرت نزد شما می آید! رومئو، پسر دوم بکهام ها ۱۱ سالگی اش را با کنسرت خصوصی گروه پسرهای The Wanted جشن گرفت.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 1


مونرو و موروکن کانون

دوقلوهای ماریا کری و نیک کانون دومین سال تولدشان را با والدین شان در رمانسی شبیه داستان های پریان گذراندند. ولی سال گذشته آنها در جشن تولدشان در پاریس، یک فراری کوچک و یک پیانوی سفید مینیاتوری به عنوان هدیه تولد دریافت کردند.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 2


بلو آیوی کارتر

بیانسه ناولز و شان "جی زی" کارتر برای دومین سال تولد دخترشان هزینه زیادی کردند. به گزارش نزدیکان آنها، این زوج از هیچ خرجی دریغ نکردند و کیک ۲۴۰۰ دلاری و گل هایی به ارزش ۹۵ هزار دلار خریدند و یک باربی بزرگ به او هدیه دادند. در کل جشن تولد بلو آیوی ۲۰۰ هزار دلار خرج برداشت.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 3


کینگستون راسدیل

در حرف، جشنی که گوئن استفانی و گاوین راسدیل برای پسر بزرگشان گرفتند، بسیار معمولی و استاندارد بود. خانه را تزئین کردند، غذاهای خوشمزه سرو کردند و بچه ها صورتشان را نقاشی کردند. ولی وقتی نگاهی به مهمانان می اندازید می بینید که همه چیز پر زرق و برق تر می شود. مهمانان آنها شامل کیت بکینسیل و بکهام ها می شدند و این باعث می شد که هدیه ها پرهزینه تر باشند.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 4


جیدن جیمز و شان پرستون

در ماه سپتامبر، ستاره پاپ بریتنی اسپیرز برای دو پسر ۷ و ۸ ساله اش، جیدن جیمز و شان پرستون دو جیپ کوچک سفارشی خرید. پسران بریتنی از جشن تولدشان در سال ۲۰۰۸ که تم ماشین و کامیون داشت، دوست داشتند ماشین های کوچکی برای خودشان داشته باشند. با کمک دوست صمیمی و طراح فشن بریتنی که کریستین اودیگیه نام دارد، این دو پسر بریتنی دو جیپ سفارشی با طراحی اد هاردی و کریستین اودیگیه دریافت کردند.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 5


سوری کروز

جشن تولد های اخیر سوری، دختر تام کروز و کیتی هولمز زیاد پر ریخت و پاش نبوده، ولی وقتی والدینش هنوز طلاق نگرفته بودند، قضیه فرق می کرد. وقتی سوری دو سالش شد، جشن تولدی برای او گرفتند و از یک آشپز درجه یک دعوت کردند که غذاهای مهمانی را بپزد و حدود ۱۷۰۰۰ دلار خرج گل و تزئینات کردند. وقتی تام کروز ۱۰۰ هزار دلار خرج جشن تولد ۲ سالگی سوری کرد، این جشن تولد تا مدتها خبر اول رسانه ها بود.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 6


میسون دیسیک

کورتنی کارداشیان و اسکات دیسیک اخیراً چهارمین سال تولد پسرشان میسون را جشن گرفتند. البته دو سال پیش، جشن تولد میسون که موضوع وسترن داشت و با یک کیک تولد بزرگ کلاه کابوی تکمیل می شد، بسیار پر ریخت و پاش تر بود.

حدود ۷۵ مهمان دعوت شدند و می گویند جلوی خانه آنها در کالابازاس کالیفرنیا یک باغ وحش کوچک هم آماده کردند.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 7


لوبران جیمز جونیور

قهرمان NBA برای تولد پسر ۹ ساله اش جونیور کیک تولد بزرگی به شکل ایکس باکس خرید.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 8


کایلی جنر

کوچکترین دختر بروس و کریس جنر که در میان ستاره های تلویزیونی یعنی خواهران کارداشیان ناتنی اش بزرگ شده، با ریخت و پاش بیگانه نیست. جشن تولد ۱۶ سالگی او موضوع آلیس در سرزمین عجایب داشت. او برای تولدش جیدن اسمیت پسر ویل اسمیت و دوستش هیلی استینفلد را نیز دعوت کرد. سورپرایز جشن تولد او دریک و بیگ شان بودند که در این جشن موزیک اجرا کردند.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 9


پکس جولی پیت

پکس، پسرخوانده آنجلینا جولی و برد پیت در ماه نوامبر تولدش را جشن گرفت. ولی او در جشن تولد ۷ سالگی اش به همراه خواهر و برادرهایش با بالون هوای گرم بر فراز پاریس پرواز کردند. البته سورپرایز تولد او همان جا تمام نشد و او با قایق تفریحی روی رود سن در پاریس، سفر کوتاه به یاد ماندنی و جالبی را تجربه کرد.

 

جشن تولد های پر ریخت و پاش بچه ستاره ها - تصویر 10
 

جشن
تولد
کودکان
ستاره
میهمان
کیک
جالب
پرهزینه
مشهور
هدیه
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه