جوان ۲۰ ساله ای که رئیس شورای امنیت شد (عکس). به گزارش نایاب فان به نقل از العربیه، ولیعهد اردن در سخنرانی خود بر ضرورت شرکت دادن جوانان در مسائل جهانی از راه ابزارهای تماس مدرن و شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد. به گفته او این مساله برای افراد فاقد شغل که شمار آن‌ها ۷۳ میلیون جوان برآورد می‌شود، ضرورت بیشتری دارد. شاهزاده حسین گفت: «در جهان ما حدود ۷۳ میلیون جوان بی‌کار و بیش از ۱۴ میلیون جوان آواره یا پناهنده وجود دارد. همچنین بیشتر قربانیان تنش‌های مسلح از جوانان هستند. ». او افزود: «ما در ر ...

جوان ۲۰ ساله ای که رئیس شورای امنیت شد (عکس)

 

1-Shora[Nayabfun.com]

 

به گزارش نایاب فان به نقل از العربیه، ولیعهد اردن در سخنرانی خود بر ضرورت شرکت دادن جوانان در مسائل جهانی از راه ابزارهای تماس مدرن و شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد. به گفته او این مساله برای افراد فاقد شغل که شمار آن‌ها ۷۳ میلیون جوان برآورد می‌شود، ضرورت بیشتری دارد.

شاهزاده حسین گفت: «در جهان ما حدود ۷۳ میلیون جوان بی‌کار و بیش از ۱۴ میلیون جوان آواره یا پناهنده وجود دارد. همچنین بیشتر قربانیان تنش‌های مسلح از جوانان هستند.»

او افزود: «ما در رقابتی برای سرمایه گذاری در اندیشه و توان جوانان هستیم.»

اردن در این ماه برای دومین بار در دوره عضویت خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد، ریاست دوره‌ای این شورا را بر عهزه گرفته است. این کشور تا کنون دوبار عضو شورای امنیت شده بود و این سومین دوره است. در دوره‌های ۱۹۶۵-۱۹۶۶ و ۱۹۸۲-۱۹۸۳ اردن عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد بود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه