حضور تصویرگر مکزیکی در مهمانی هنرمندان تهرانی

حضور تصویرگر مکزیکی در مهمانی هنرمندان تهرانی
فروش آثار پاچکو به نفع کودکان محروم

شهرزادهمزمان با پایان سفر گابریل پاچکو تصویرگر مطرح مکزیکی اداره ارشاد شمیرانات با ترتیب یک مهمانی ناهار با حضور جمعی از هنرمندان کشور از فعالیت های 10 روزه پاچکو در ایران قدردانی کرد.

 

حضور تصویرگر مکزیکی در مهمانی هنرمندان تهرانی - تصویر 1

 

در این نشست دکتر محمد صادق افراسیابی مدیر اداره ارشاد شمیرانات و شمال تهران از حضور این هنرمند مکزیکی در کشورمان استقبال و ابراز امیداوری کرد که شاهد حضورهر چه بیشتر هنرمندان دیگر کشورها در ایران باشیم.

 

او افزود ما خواهان ارتباط بیشتر با هنرمندان داخلی هستیم تا بتوانیم در جریان مشکلات کاری آنان قرار بگیریم و برای اجرای طرح های جدیدشان یاریگر باشیم.

 

در این نشست هنرمندان تصویرگری چون علی بوذری، هداحدادی، نداعظیمی، سعید باباوند، سحر ترهنده و بازیگرانی از جمله مرجانه گلچین، علیرام نورایی، الیزابت امینی، بیژن امکانیان، رضا بنفشه­خواه و بسیاری دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون حضور داشتند.

 

آرش کامور نوازنده کمانچه که از حامیان کودکان بیماری نقص ایمنی است در این جمع حضور داشت و اعلام شد که بخشی از عواید فروش  آلبوم جدیدش را برای  کمک به این کودکان اختصاص داده است. از دیگر هنرمندان حاضر در مراسم می­توان از وحید تاج (خواننده)، منوچهر اکبرلو (تئاتر) و تعداد زیادی از شاعران و روزنامه‌نگاران نام برد.

 

پاچکو در پایان سفر خود، ایران را سرزمین استثنایی، با فرهنگی غنی و اعجاب‌آور و مردمانی مهربان توصیف کرد و آرزو کرد باز هم بتواند به ایران سفر کند.

 

سفر پاچکو به ایران به دعوت استودیو دانه آب به مدیریت نرگس محمدی (هاسمیک) و سولماز جوشقانی و با حمایت و همراهی نهادهایی چون سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مجله کودکیاری شهرزاد و خانه هنرمندان ایران صورت گرفت.

 

در این سفر نمایشگاهی از آثار پاچکو در خانه هنرمندان ایران برپا شد که بخشی از فروش نمایشگاه به کودکان تحت پوشش موسسه خیریه مهرآفرین تعلق گرفت.

گابریل
پاچکو
هنرمند
تصویرگر
خانه هنرمندان
کودکان
خیریه
مهرآفرین
نمایشگاه
مکزیکی
کلمات ک��یدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه