به گزارش کمیاب، امیر قلعه نویی بعد از شکست دو بر یک استقلال مقابل الشباب عربستان در کنفرانس خبری اظهار داشت: «متاسف هستم برای فوتبال آسیا، شما مطمئن باشید که فوتبال آسیا با این وضعیت داوری پیشرفت نخواهد کرد، چرا که مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا عرب هستند و داور امروز هم عرب بود و این فوتبال نیست. ». قلعه نویی ادامه داد: «اگر فوتبال آسیا می خواهد پیشرفت کند، باید نتایج داخل زمین رقم بخورد. شاید شما عرب ها از این فوتبال لذت ببرید ولی ما لذتی از این وضعیت نمی بریم. چرا که در این شرایط یک تیم ...

حمله شدید و جنجالی قلعه نویی به داور بحرینی و عرب ها

1-Esteghlal[wWw.KamYab.ir]

به گزارش کمیاب، امیر قلعه نویی بعد از شکست دو بر یک استقلال مقابل الشباب عربستان در کنفرانس خبری اظهار داشت: «متاسف هستم برای فوتبال آسیا، شما مطمئن باشید که فوتبال آسیا با این وضعیت داوری پیشرفت نخواهد کرد، چرا که مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا عرب هستند و داور امروز هم عرب بود و این فوتبال نیست.»

قلعه نویی ادامه داد: «اگر فوتبال آسیا می خواهد پیشرفت کند، باید نتایج داخل زمین رقم بخورد. شاید شما عرب ها از این فوتبال لذت ببرید ولی ما لذتی از این وضعیت نمی بریم. چرا که در این شرایط یک تیم قربانی می شود و تیم دیگر پیروز میدان لقب می گیرد.»

سرمربی استقلال در آخر نیز افزود: «یک سوال از کنفدراسیون فوتبال آسیا دارم که چرا برای یک دیدار حساس داور عربی انتخاب می کنند؟ بنده قبل از بازی هم گفته بودم که از وضعیت داوری نگران هستم و امیدوار بودم که این مسئله در جریان بازی تاثیرگزار نباشد. این ضعیف ترین داور در طول عمر ورزشی ام بود که به چشم دیده بودم و شک ندارم که آن صحنه پنالتی نبود و این اتفاق باعث بر هم خوردن آرامش تیم ما شد.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه