دختر زیبای مدل پس از 9 ماه ازدواج بسیار ضعیف و رنجور شده بود. این دختر زیبای مانکن پس از ازدواج مدام شکنجه می شد و در خانه حبس شده بود. اگر همسایه ها به این دختر زیبا کمک نمی کردند وی توسط همسرش باز هم شکنجه می شد. عکس دختر زیبای مدل که پس از ازدواج توسط شوهرش شکنجه میشد. به گزارش تاپ ناز مرد روانی که 9 ماه همسر مدلینگ خود را شکنجه و زندانی کرده بود به 3 سال زندان محکوم شد. به گزارش پلیس استرالیا، متهم «کاتبرد شین» 25 ساله بارها همسر مدلینگ خود «رز برنجر» 27 ساله را در اسارتگاه خود شکنجه ک ...

دختر زیبای مدل که بعد از ازدواج بلای وحشتناکی به سرش آمد! + عکس دختر مدل

دختر زیبای مدل پس از 9 ماه ازدواج بسیار ضعیف و رنجور شده بود. این دختر زیبای مانکن پس از ازدواج مدام شکنجه می شد و در خانه حبس شده بود. اگر همسایه ها به این دختر زیبا کمک نمی کردند وی توسط همسرش باز هم شکنجه می شد.

 

عکس دختر زیبای مدل که پس از ازدواج توسط شوهرش شکنجه میشد

به گزارش تاپ ناز مرد روانی که 9 ماه همسر مدلینگ خود را شکنجه و زندانی کرده بود به 3 سال زندان محکوم شد.به گزارش پلیس استرالیا، متهم «کاتبرد شین» 25 ساله بارها همسر مدلینگ خود «رز برنجر» 27 ساله را در اسارتگاه خود شکنجه کرده و مورد ضرب و شتم قرار داده است.

رز پس از رهایی از شکنجه‌ های شوهرش می‌گوید: ما با عشق و علاقه زیادی زندگی زناشویی خود را آغاز کردیم. پس از گذشت 22 ماه او هر روز مرا کتک می‌زد و بدنم را می‌سوزاند. متهم روانی هر بار پس از شکنجه من از زخم‌ها و جراحات به وجود آمده نیز فیلمبرداری می‌کرد.

دختر زیبای مدل که بعد از ازدواج بلای وحشتناکی به سرش آمد! + عکس دختر مدل

دختر مدل و همسرش که شکنجه می شد

رز اضافه می‌کند که 9 ماه شکنجه‌های شوهرش را تحمل کرده است. بنابر مدارک موجود در اداره پلیس رز بارها مورد سوءاستفاده کلامی و فیزیکی شوهرش قرار گرفته است.

با وجودی که این زن بارها به شوهرش التماس کرده که دست از آزار وی بردارد این مرد روانی همچنان او را شکنجه کرده است.

زن مدلینگ می‌گوید: شوهرش بارها سر و صورت او را به پنجره ‌آهنی و دیوار آجری کوبیده و از زجرکشیدن رز لذت برده است. او حتی اجازه خارج شدن از خانه برای خرید، کار و ارتباط با دوستانش را نیز به وی نمی‌داد.

پلیس می‌گوید همسایگان این زوج در ساحل شرقی منطقه کوئینزلند به رفتارهای مشکوک شوهر رز ظنین شده و موضوع را به پلیس گزارش داده‌اند. در این فاصله رز نیز توانسته با ارسال چند عکس و فیلم که شوهرش از وی گرفته به دوستانش، پرده از رفتارهای خشن و دیوانه‌وار شوهرش بردارد.

دادگاه این مرد را پس از 5 جلسه محاکمه به 3 سال زندان و پرداخت غرامت به شاکی محکوم کرد.

ماجرای دختر مانکن که توسط شوهرش هر روز شکنجه می شد

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه