راز زیبایی مادران مشهور چیست؟

راز زیبایی مادران مشهور چیست؟

پردیس بختیاری: مشاهیر نیز شبیه بیشتر پدر و مادرهای تازه کار خسته می‌شوند در حالی که همچنان خوش قیافه به نظر می‌رسند. آنها چطور این کار را می‌کنند؟ در ادامه راز آنها را بخوانید و از روش‌هایشان استفاده کنید.

 

1.       موهایتان را کوتاه کنید

بسیاری از مشاهیر مثل کتی هولمز موهای‌شان را پس از زایمان، کوتاه می‌کنند. کن پاوز آرایشگر مشهور می‌گوید: «به دنبال آرایشگری باشید که مطابق بافت موی طبیعی شما عمل کند و بتواند آن را طوری کوتاه کند که احتیاجی به رسیدگی نداشته باشد. در این دوره موهای بلند که به سختی مرتب می‌شود برای شما مناسب نیست.»

راز زیبایی مادران مشهور چیست؟ - تصویر 1

 

2.     به پوست‌تان اهمیت دهید، نه آرایش

مادران مشهور از آرایش به طور کامل دست نمی‌کشند. آنها می‌دانند که چه چیزهایی برای‌شان ضروری است. به موقع مقداری از آرایش‌تان، مثل سایه چشم، را کم ‌کنید. سامانتا هریس، داور مسابقه رقص با ستاره‌ها و مادر ژزلین 7 ماهه، می‌گوید صورت یک مادر بعد زایمان تازه‌تر و روشن‌تر می‌شود اگر گودی چشم‌ها را با کرم دور چشم بپوشانید. هریس می‌گوید: «حتی مقدار کمی کرم می‌تواند زمان زیادی روی پوست شما ‌بماند و لکه‌های حاصل از استرس را بپوشاند.»

راز زیبایی مادران مشهور چیست؟ - تصویر 2

 

3.    لباس‌هایی که به شما اعتماد به نفس می‌دهند

هریس می‌گوید که جنیفر گارنر همیشه خوش‌تیپ به نظر می‌رسد: «او در شلوار جین و بلوز بسیار زیبا به نظر می‌رسد.» بسیاری از مادرها تیپ خوبی دارند زیرا برای طراحی لباس‌های‌شان هزینه زیادی پرداخت می‌کنند که بیشتر آنها هم دوخته شده است. شما نیز می‌توانید این راه را پیش بگیرید. با پوشیدن یک جفت شلوار جین به سادگی شیوه لباس پوشیدن خود را زیبا کنید. هریس می‌گوید: «اگر شما شلوار جینی دیدید که برای شما مناسب است، آن را به هر قیمتی که بود، بخرید.» سپس می‌توانید با خرید پیرهنی ارزان زیبایی خود را تکمیل کنید.

راز زیبایی مادران مشهور چیست؟ - تصویر 3

 

4.     یک رنگ را انتخاب کنید

وقتی صبح‌ها ژولیده هستید یک راه برای ظاهری زیبا این است که یک رنگ را انتخاب کنید و از سر تا پا همان رنگ را بپوشید. برای بیشتر مشاهیر این یک قانون است. آنجلینا جولی ظاهر خود را کنترل می‌کند. او نیز مانند بسیاری دیگر رنگ مشکی را می‌پسندد. همان طوری که هاگز می‌گوید: «رنگ مشکی دوست من است. کثیفی‌ها را نشان نمی‌دهد.»

اما شما می‌توانید از رنگ‌‌های خنثی برای کل ظاهرتان استفاده کنید. گان می‌گوید: «رنگ‌های تیره اندام را باریک‌تر نشان می‌دهد.» به علاوه هاگز می‌‌گوید: «آنها تعداد رخت چرک‌ها را کاهش می‌دهند و تمام‌شان با یک دور شستشو تمیز می‌شوند.»

راز زیبایی مادران مشهور چی��ت؟ - تصویر 4

 

5.     کیف‌ زیبا به دست بگیرید

کیف‌های مخصوص لوازم کودک راه طولانی را پیموده‌اند و اکنون می‌توانند به زیبایی کیف نوزاد شما باشند. گان می‌گوید: «یک کیف کودک زیبا و مناسب، کیفی است با تعداد زیادی جیب در خارج آن که برای دسترسی فوری به لوازمی که احتیاج دارید استفاده می‌شود و زیپ‌هایی در داخل که برای وسایل ضروری شما طراحی شده است.»

راز زیبایی مادران مشهور چیست؟ - تصویر 5

 

6.     کفش‌های زیبا بپوشید

کفش‌های سفید تنیس خود را دور بیاندازید و به جای آن کفشی تخت، کلاسیک و رنگی را انتخاب کنید. هریس می‌گوید چیزی که به پای‌تان می‌کنید مهم است. زیرا شما در حال حرکت‌‌‌‌ هستید و باید انتظار چیزهای پیش‌بینی نشده را بکشید. یکی از دوستان مشهور گان می‌گوید وقتی او با کودکان‌اش بیرون است کفش‌هایی تخت به پا می‌کند برای این که نمی‌داند به دنبال کودک خود در چه مکان‌هایی خواهد دوید.

راز زیبایی مادران مشهور چیست؟ - تصویر 6

 

7.    یک عینک جدید بخرید

عینک گذاشتن روشی است که خستگی‌ چشم‌های شما را می‌پوشاند. پاوز می‌گوید: «عینکی انتخاب کنید که رنگی ملایم داشته باشد که به پوست و رنگ موهای شما بیاید. کدام یک جذابیت شما را افزایش می‌دهد باشید؟ رنگ‌های سرخ یا لنزهای نارنجی پاییزی چهره شما را روشن‌تر می‌کند.» صرف نظر از سلیقه و رنگ، عینک‌ها جزو لوازم مورد علاقه مشاهیر هستند. چه چیزی بهتر از این که چشم‌های خواب‌آلود را پشت سایه‌ای پنهان کنید. 

راز زیبایی مادران مشهور چیست؟ - تصویر 7

oخوش تیپ
مشاهیر
زیبایی
مادران مشهور
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه