روز مادر را چگونه جشن بگیریم؟

روز مادر را چگونه جشن بگیریم؟

نی نی بان: برای روز مادر چه برنامه‌ای دارید؟ چگونه می‌خواهید مادر خود را خوشحال کنید؟ ما در این جا نکاتی را آورده‌ایم که به شما در این راه کمک خواهد کرد.

 

روز مادر را چگونه جشن بگیریم؟ - تصویر 1

 

با اعضای دیگر خانواده مشورت کنید

 

با اعضای دیگر خانواده مشورت کنید، شاید خواهر بزرگ شما بخواهد مادرتان را به پارک ببرد یا حتی پدرتان شنیده که او چشمه آب گرم را می‌پسندد. هر چه اطلاعاتتان بیشتر باشد، تصمیم بهتری خواهید گرفت. فراموش نکنید: چند فکر بهتر از یکی است.

 

به فکر هدیه‌ای برای او باشید

 

مهم نیست هدیه شما چه باشد، یک حیوان خانگی یا یک کارت پستال، هدیه همیشه لذت بخش است. گل و شکلات یکی از گزینه‌ها است. شما حتی می‌توانید آلبومی از عکسهای خانوادگی‌تان را برای او آماده کنید. فکر کنید که مادرتان به چه چیزی علاقه دارد. او از هدیه شما حتما خوشحال خواهد شد.

 

برنامه‌ای جذاب ترتیب دهید

 

شما با توجه به محل زندگی‌، آنچه مادرتان دوست دارد و مقدار پولی که در اختیار دارید، گزینه‌های بی‌شماری پیش رویتان است. اگر او همیشه بیرون از خانه به سر می‌برد، یک راه این است که در خانه بمانید و استراحت کنید، برای او صبحانه‌ای سالم تهیه کنید، با او فیلم بینید و از خاطرات شیرین‌تان حرف بزنید. یا می‌توانید با او به بیرون بروید، به موزه، پارک آبی، سینما، تئاتر یا پیک نیک. شما حتی می‌توانید او را تنها بگذارید تا به آرایشگاه رود و خود را زیباتر کند، سپس با او قراری بگذارید و هدیه خود را به او بدهید.

 

تماس بگیرید

 

 اگر شما در شهر یا کشور دیگری هستید و نمی‌توانید این روز را کنار مادرتان جشن بگیرید، با او تماس بگیرید و برایش کارت پستال یا هدیه‌ای بفرستید. همچنین می‌توانید از گلفروشی‌ یا از طریق سایت‌های اینترنتی دسته گلی برای او سفارش دهید. اما فراموش نکنید که مهم‌تر از همه تماس تلفتی است. صدای شما با ارزش‌ترین هدیه برای مادری است که از فرزندش دور است.

 

گریه کردن همیشه بد نیست، به خصوص در چنین روزی. مادران، زمانی که کودکان از آنها تشکر می‌کنند، احساساتی می‌شوند و گریه می‌کنند. مانع اشک‌های آنها نشوید، آنها را در آغوش بگیرید و بگویید که چقدر دوستشان دارید.

 

افرادی که مادران خود را از دست داده‌اند، می‌توانند این روز را برای مادران دیگر جشن بگیرند. خانه سالمندان اغلب مکان‌هایی خلوت و دلگیر هستند، به خصوص در چنین روزی. ممکن است مادرانی باشند که تنها نشسته و فرزندان دیگران را تماشا می‌کند. دسته گلی بخرید و برایشان ببرید. نمی‌دانید چقدر تاثیرگذار خواهد بود. بگذارید آنها نیز احساس مهم بودن کنند، احساس این که مادرانی شایسته هستند.

مادر
جشن
هدیه
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه