تبلیغ فوق العاده سونی به نام "زیباترین" یا “Most Beautiful” برای تلویزیون های مدل 4K Ultra HD در کانادا و توسط آژانس تبلیغاتی “Adam&eveDDB” و کارگردانان Leila و Damien de Blinkk ساخته شده است.

ام بی ای نیوز: تبلیغ فوق العاده سونی به نام "زیباترین" یا "Most Beautiful” برای تلویزیون های مدل 4K Ultra HD در کانادا و توسط آژانس تبلیغاتی "Adam&eveDDB” و کارگردانان Leila و Damien de Blinkk ساخته شده است. این تبلیغ با وجود حباب های یخ زده در آن بسیار زیبا و جالب توجه است.

زیباترین تبلیغِ سونی

در ویدئو، حباب هایی را می بینید که بعد از ساخته شدن و معلق شدن در میان زمین و آسمان از شدت سرمای هوا، در جا یخ می زنند و ساختارهای طبیعی و کریستال مانندِ یخ، شروع به شکل گرفتن می کنند. البته ازهیچ نوع جلوه های ویژه برای خلق این تصاویر کمک گرفته نشده است. حقیقتاً این تصاویر دوست داشتنی هستند و قطعاً در یک تلویزیون HD سونی با کیفیت بالا، تماشایی تر نیز خواهند بود. آهنگی که در ویدئو پخش می شود به نام "الماس ها" از Rihanna بوده، و توسط جوزف سالوات بازخوانی شده است.

Leila de Blink یکی از کارگردانان این اثر می گوید: "ما از زیباییِ خطوط پیچیده ای که در یک حباب در حال یخ زدن، در دمایی بسیار پایین شکل می گیرند، مسخ شده بودیم. این اشکالِ یخی که به شکل پر، گل و ستاره بودند، هنگام انعکاس نور، بسیار ظریف و محسور کننده اند. به تصویر کشیدن تمام این جزییات در حالت 4K، درواقع همانند کشف دنیایی جدید بود، دنیایی که نمی دانستیم وجود دارد."

زیباترین تبلیغِ سونی

Gildas Pelliet، مدیر بخش بازاریابی شرکت سونی در اروپا اضافه کرد: ”این بار می خواستیم کاری زیبا خلق کنیم که بتواند حقیقتاً تجربه تماشای تصویر در تلویزیون های جدید سونی را بازتاب دهد. و توانستیم این لحظات زودگذر از زیبایی های طبیعی را در صحنه های فیلم مانند، به نمایش بگذاریم، تصاویری مناسب برای جانشینی هر آنچه که پیش از این انجام داده بودیم."


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه