سرهنگ سید محمد حسینی، رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش، صبح امروز در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، با اشاره به اینکه ماموران این کلانتری در تعقیب یک سارق کش رو زن در محدوده تجریش هستند، از شهروندان درخواست کرد با توجه به دستور قضایی در خصوص این پرونده، در صورت شناسایی چهره این متهم مراتب را با پلیس در میان بگذارند. این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت:" متهم مذکور چندی پیش ضمن مراجعه به یک جواهر فروشی در پاساژ نوروزی واقع در بازارچه تجریش اقدام به سرقت طلا و نقره و جواهر از یک فروشگاه کرده ...

سارق طلایی بازارچه تجریش را شناسایی کنید + عکس

 

1-Saregh[Nayabfun.com]

 

سرهنگ سید محمد حسینی، رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش، صبح امروز در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، با اشاره به اینکه ماموران این کلانتری در تعقیب یک سارق کش رو زن در محدوده تجریش هستند، از شهروندان درخواست کرد با توجه به دستور قضایی در خصوص این پرونده، در صورت شناسایی چهره این متهم مراتب را با پلیس در میان بگذارند.

 

این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت:" متهم مذکور چندی پیش ضمن مراجعه به یک جواهر فروشی در پاساژ نوروزی واقع در بازارچه تجریش اقدام به سرقت طلا و نقره و جواهر از یک فروشگاه کرده است.
اخبار,اخبار حوادث, سارقان

 

 
وی افزود:" با شکایت شاکی پرونده ای در این خصوص تشکیل شده و ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در پی دستگیری سارق اقدامات خود را آغاز کردند، متعاقبا پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و طی آن دستور انتشار چهره متهم صادر شد.

بر این اساس، چهره متهم که در فروشگاه مذکور حضور دارد، منتشر شده و در حال حاضر ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش، در حال پیگیری پرونده و دستگیری متهم هستند.

اخبار,اخبار حوادث, سارقان

 

 
شهروندانی که موفق به شناسایی چهره این متهم شده و اطلاعاتی از وی در دست دارند، می توانند طی تماس با تلفن های ۲۲۷۱۱۰۱۳ و ۲۱۸۶۸۱۳۹ یا مراجعه به آدرس کلانتری ۱۰۱ تجریش واقع در خیابان شهید باهنر، خیابان شهید مقدسی، نبش بن بست آزادی مراتب را با پلیس در میان بگذارند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه