سینا ولی الله مدیر شبکه فارسی وان و مجری برنامه چند شنبه با سینا خبر تعطیلی شبکه فارسی وان را داد. Farsi 1 به دلیل مشکلات از ماهواره یاهست قطع می شود. دلیل تعطیلی شبکه فارسی وان از زبان سینا ولی الله. سینا ولی الله این هفته در برنامه چند شنبه با سینا خبری بد به تماشاگران این شبکه داد. او گفت که شبکه فارسی وان تعطیل می شود. برنامه جمعه شب « چند شنبه با سینا» که با اجرای سینا ولی الله روی آنتن شبکه فارسی وان می رود، اعلام کرد هفته آینده آخرین قسمت این برنامه پخش می شود؛ چرا که شبکه فارسی وان ...

سینا ولی الله از تعطیلی شبکه فارسی وان خبر داد

سینا ولی الله مدیر شبکه فارسی وان و مجری برنامه چند شنبه با سینا خبر تعطیلی شبکه فارسی وان را داد. Farsi 1 به دلیل مشکلات از ماهواره یاهست قطع می شود.

 

دلیل تعطیلی شبکه فارسی وان از زبان سینا ولی الله

سینا ولی الله این هفته در برنامه چند شنبه با سینا خبری بد به تماشاگران این شبکه داد. او گفت که شبکه فارسی وان تعطیل می شود.

 

برنامه جمعه شب « چند شنبه با سینا» که با اجرای سینا ولی الله روی آنتن شبکه فارسی وان می رود، اعلام کرد هفته آینده آخرین قسمت این برنامه پخش می شود؛ چرا که شبکه فارسی وان برای همیشه تعطیل می شود. ولی الله که از مجریان سابق صداوسیما و از مدیران ارشد شبکه فارسی وان است توضیحات بیشتر پیرامون تعطیلی شبکه فارسی وان را به هفته آینده موکول کرد.

سینا ولی الله از تعطیلی شبکه فارسی وان خبر داد

عکس سینا ولی الله مجری شبکه فارسی وان

گفته می شود مشکلات مالی یکی از عوامل اصلی تعطیلی این شبکه ماهواره ای است.

فارسی وان یک شبکهٔ تلویزیونی فارسی زبان است که دفترهای آن در استودیو سیتیِ دوبی قرار دارند و روی ماهواره یاه ست برنامه های پخش می کند. این شبکه از مرداد 1388 اقدام به پخش سریال های خارجی با دوبلهٔ فارسی کرده است. مدیر ارشد اجرایی (ریاست) شبکه، سعد محسنی است و سینا ولی الله به عنوان مدیریت این شبکه با گروه موبی همکاری می کند. کار دوبلهٔ سریال های فارسی وان توسط کمپانی های ثالث در مراکز مختلف منطقه انجام می شود.

فارسی 1 سرمایه گذاری مشترک گروه موبی و کمپانی نیوز کورپوریشن است. گروه موبی در سال 2002 توسط سعد محسنی، استرالیایی افغان تبار و خواهر و دو برادرش تأسیس شد. در اوایل تاسیس این شبکه سعد محسنی صاحب شبکه به ایران آمد تا بتواند با مذاکره با مسئولان ارشد صداوسیما همکاری مشترکی با تلویزیون ایران انجام دهد که این مذاکرات به نتیجه نرسید.»

تعطیل شدن شبکه فارسی وان Farsi 1 برای همیشه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه