طرز تهیه شرینی شکلاتی مغز دار خوشمزه برای شب عید نوروز. شیرینی نوروزی یکی از قسمت های مهم از مراسم سال نو و نوروز است. اگر شما هم یک کدبانو هستید می توانید برای نوروز امسال شیرینی مغزدار شکلاتی درست کنید. مواد لازم برای شیرینی مغزدار شکلاتی برای نوروز :. کره. 170 گرم. آرد. 225 گرم. شکر. 100 گرم. تخم مرغ. 1 عدد. نمک. 1 پینچ. شکلات کوچک. 25 عدد. پودر شکر. برای تزئین مقداری. طرز تهیه شیرینی مغزدار شکلاتی برای نوروز :. برای پخت شیرینی های مغزدار شکلاتی ابتدا فر را با حرارت 180 درجه روشن کنید. ...

شیرینی شکلاتی مغز دار ویژه شب عید نوروز

طرز تهیه شرینی شکلاتی مغز دار خوشمزه برای شب عید نوروز

شیرینی نوروزی یکی از قسمت های مهم از مراسم سال نو و نوروز است. اگر شما هم یک کدبانو هستید می توانید برای نوروز امسال شیرینی مغزدار شکلاتی درست کنید.
مواد لازم برای شیرینی مغزدار شکلاتی برای نوروز :

کره 170 گرم
آرد 225 گرم
شکر 100 گرم
تخم مرغ 1 عدد
نمک 1 پینچ
شکلات کوچک 25 عدد
پودر شکر برای تزئین مقداری

طرز تهیه شیرینی مغزدار شکلاتی برای نوروز :
برای پخت شیرینی های مغزدار شکلاتی ابتدا فر را با حرارت 180 درجه روشن کنید. سینی فر را با کاغذ روغنی بپوشانید. کره را با همزن بزنید. شکر و نمک را اضافه کنید و هم بزنید.
تخم مرغ و کمی وانیل اضافه کرده به هم بزنید. آرد را به تدریج اضافه کرده تا خمیر به دست آید. از خمیر گلوله هایی به اندازه یک گردو برداشته شکلات را درون آن قرار داده و در دست گرد کنید.
بین دو دست کمی فشار دهید. شیرینی ها را با فاصله روی کاغذ روغنی گذاشته و به مدت 15 دقیقه درون فر قرار دهید. رنگ شیرینی نباید تغییر کند.

کلمات کلیدی :
نظرات ��ییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه