طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک

طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک
چیدانه: با اضافه کردن چند وسیله ضروری می‌توان یک اتاق معمولی را تبدیل به اتاق کودک زیبا کرد. با دیدن عکس‌های این مطلب می‌توانید ایده‌های مختلفی را درباره اتاق کودک بگیرید.
 
طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک - تصویر 1
 
رنگ‌های مختلف  قرمز، سبز، و زرد را با اشکال کلاسیک در کنار هم قرار دهید. در مقابل دیوارهای سفید رنگ‌های روشن سریعا حسی خوشایند و گیرا را در اتاق ایجاد می‌کنند.
 
طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک - تصویر 2
 
احتمالا در جاهای مختلف خوانده‌اید که اتاق کودک باید آرام و ساکت باشد، این اتاق کودک  در حین آرامش به‌ گونه‌ای است که انگار رنگ‌ها در آن منفجر شده‌اند.
 
یکی از آثار فرزند خانواده در بالای تخت‌خواب آبی رنگ این اتاق نصب شده است. هم‌چنین یک قالی چهل‌تکه با رنگ‌های مختلف در این اتاق مورد استفاده قرار گرفته است.
 
طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک - تصویر 3
 
این اتاق کودک که در زیر شیروانی قرار گرفته طرح‌ها و اشکال متنوعی به کار رفته است. کمد و میز به رنگ قرمز تیره در آمده‌اند و کنتراست زیبایی با دیوارهای سبز رنگ پیدا ایجاد کرده‌اند.
 
طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک - تصویر 4
 
این اتاق کودک جذاب دارای اشکال نامتعارف و تابلوهای نقاشی منحصربه‌فرد است. دیوارهای سفید این امکان را فراهم کرده‌اند که دیگر وسایل این اتاق در فضا بدرخشند.
 
طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک - تصویر 5
 
یک لوستر زیبا و رنگارنگ در این اتاق آویزان شده است و هم‌چنین چند وسیله کوچک رنگی مانند کامیونی که یک عروسک در آن قرار دارد نیز در این اتاق قرار گرفته است تا فضایی جذاب و کودکانه خلق کند.
 
طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک - تصویر 6
 
یک رنگ مشخص را فقط در یک‌جا از اتاق استفاده نکنید. برای ایجاد توازن و یکپارچگی بصری در اتاق بهتر است یک رنگ را در کل فضا تکرار کنید. رنگ زرد روشنی که در یکی از دیوارهای این اتاق استفاده شده در دیگر وسایل مانند زرافه و تخته سیاه نیز به کار رفته است.

طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک - تصویر 7
 
در این اتاق کودک رنگ‌های خنثی هم‌چون بومی برای درخشیدن و به چشم آمدن مبلمان و وسایل تزئینی عمل می‌کنند. در این اتاق از پالت رنگی روشن و نیز وسایل تزئینی جذاب مانند تابلویی که یک خوک صورتی در آن قرار دارد و نیز فیل‌های چوبی استفاده شده است.
 
طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک - تصویر 8
 
آثار هنری متنوع رنگی این اتاق خواب را تبدیل به فضای خاص و مینیمال کرده‌اند و در عین حال مبلمان کوچک فضای این اتاق را کامل کرده است.
 
طراحی آسان و کم‌هزینه برای اتاق کودک - تصویر 9
 
استفاده از وسایل رنگی مختلف مانند روتختی رنگارنگ این اتاق را جذاب و منحصربه‌فرد کرده است. 
دکوراسیون
اتاق کودک
کم هزینه
مینیمال
مبلمان
روتختی
وسایل تزئینی
پالت رنگی
لوستر
عروسک
کودکانه
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه