رشد آمار سرطان در دهه اخیر سیر صعودی داشته و حتی جوانان کم سن و سال نیز به انواع سرطان دچار می شوند. سرطان سینه یکی از شایع ترین سرطان در بین زنان است. یکی از کم سن و سال ترین بیماران مبتلا به سرطان سینه دختری 8 ساله است. کوچکترین بیمار مبتلا به سرطان سینه در دنیا. سرطان سینه دومین بیماری کشنده زنان جوان و میانسال است که متاسفانه روزبه روز سن مبتلایان به این بیماری رو به کاهش است. دختری 8 ساله مبتلا به سرطان سینه کم سن و سال ترین بیمار مبتلا به این نوع سرطان در دنیاست. “کریتس تونر” ماه گذشته ...

رشد آمار سرطان در دهه اخیر سیر صعودی داشته و حتی جوانان کم سن و سال نیز به انواع سرطان دچار می شوند.سرطان سینه یکی از شایع ترین سرطان در بین زنان است.یکی از کم سن و سال ترین بیماران مبتلا به سرطان سینه دختری 8 ساله است.

سرطان سینه

کوچکترین بیمار مبتلا به سرطان سینه در دنیا

سرطان سینه دومین بیماری کشنده زنان جوان و میانسال است که متاسفانه روزبه روز سن مبتلایان به این بیماری رو به کاهش است.

دختری 8 ساله مبتلا به سرطان سینه کم سن و سال ترین بیمار مبتلا به این نوع سرطان در دنیاست.

“کریتس تونر” ماه گذشته بعد از انجام آزمایشات از وجود تومور سرطانی درسینه اش مطلع شد.

سرطان سینه,مبتلا به سرطان,دختر سرطانی

دختر 8 ساله مبتلا به سرطان سینه جوانترین بیمار سرطان سینه در دنیاست

والدین هراسان او را برای انجام دوباره و دقیق تر به مراکز دیگر بردند اما متاسفانه نتیجه ی آزمایشات جدید هم وجود سرطان سینه را نشان داد.

پدر و مادر این دختر مبتلا به سرطان سینه تا مدتی پیش هردو از بیماری سرطان رنج می بردند اما به تازگی تا حد قابل توجهی درمان انها نتیجه بخش بوده و در مرحله رهایی از سرطان هستند.

آنها در مصاحبه ای که با GMTVانجام دادند از مشکلاتی گفتند که تا چند وقت پیش خودشان به دلیل ابتلا به بیماری سرطان درگیر ان بودن و حالا به دلیل بیماری دختر کوچکشان با این مسائل دست و پنجه نرم می کنند.

سرطان سینه,مبتلا به سرطان,دختر سرطانی

عکس دوران کودکی دختر مبتلا به سرطان سینه و پدرش

نوع سرطان سینه این دختر 8 ساله سرطان سینه به همراه ترشح است که در میان ابتلایان کم سن و سال این بیماری رایج تر است. به گفته ی متخصصان و از هر 1 میلیون مبتلا به سرطان سینه 1 نفر درگیر این نوع علائم و عوارض سرطان سینه می شود که متاسفانه “کریتس تونر” به عنوان کم سن و سال ترین بیمار مبتلا به سرطان سینه در جهان دچار آن است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه