فرزندان رابین ویلیامز از فوت پدر می‌گویند

فرزندان رابین ویلیامز از فوت پدر می‌گویند

نی نی بان: رابین ویلیامز بازیگر و کمدین آمریکایی، در سن 63 سالگی در 11 آگست 2014 در گذشت. خبر فوت او، 3 فرزندش را در غمی بزرگ فرو برد.

 

فرزندان رابین ویلیامز از فوت پدر می‌گویند - تصویر 1

 

زاک 31 ساله، زلدا 25 ساله و کودی 22 ساله درباره پدر خود جملاتی احساسی بیان کرده اند که ما آنها در اینجا برایتان آورده‌ایم.

 

زاک: «من دیروز پدر و بهترین دوستم را از دست دادم. یاد او را هر روز و در همه جا با خود خواهم برد. من از همه کسانی که او را می‌شناسند می‌خواهم که او را به مهربانی، نرمی و سخاوتمندی، همان طور که همیشه بوده، یاد کنند. او شادی را برای مردم به زمین آورد.»

 

زلدا: «ما خانوادگی زمان زیادی را با هم سپری می‌کردیم. اما او حالا رفته است و من احساس تهی بودن می‌کنم. آخرین روزی که با او بودم، روز تولدش بود و خوشحالم که من و برادرم در آن روز به خصوص با او تنها بودیم، به او هدیه دادیم و در کنار هم خندیدیم. او همیشه خون گرم بود، حتی در بدترین شرایط.

 

به تمام آنهایی که برای پدرم طلب آرامش کردند می‌خواهم بگویم که تمام خواسته او، شادی شما مردم بود. او مهربان‌ترین و سخاوتمندترین آدمی بود که تا به حال دیده‌ام و نبود او تلخ‌ترین لحظه‌ها را برایم خواهد داشت.»

 

کودی: «کلمه‌ای پیدا نمی‌کنم تا عشق و احترامم را نسبت به او بیان کنم. جهان بدون او، مانند قبل نمی‌شود. من دلم برای او تنگ می‌شود بنابراین او را با خود همه جا خواهم برد و در انتظار دیدار دوباره او می‌مانم.»

 

رابین
ویلیام
فوت
پدر
بازیگر
کمدی
مهربان
سخاوتمند
غم
شادی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه