بسیاری از ما به دنبال تغییراتی در زندگی خود هستیم. می خواهیم شغل خود را تغییر دهیم. در حوزه دانش دیگری آگاهی کسب کنیم. بسیاری از عادت های بد خود را ترک کنیم.

سایتوب یاد: بسیاری از ما به دنبال تغییراتی در زندگی خود هستیم. می خواهیم شغل خود را تغییر دهیم. در حوزه دانش دیگری آگاهی کسب کنیم. بسیاری از عادت های بد خود را ترک کنیم.

به صورت عمومی، اکثر انسان ها در سه حوزه دانش، مهارت و رفتار به دنبال تغییر هستند. ما هم بارها و بارها، تمایل به تغییر درباره موضوعات گوناگون داشته ایم؛ اما با گذشت زمان شاهد اتفاق خاصی نبوده ایم، تغییری رخ نداده است. و باز تصمیم جدید برای تغییری دیگر و نهایتا، شکست مجدد. روالی که آنقدر تکرار می شود که نسبت به ماهیت تغییر و حتی واژه آن حس ناخوشایندی پیدا خواهیم کرد. حسی که شاید در حین خواندن این متن نیز در شما جریان داشته باشد. اما چرا در مسیر تغییر با شکست مواجه خواهیم شد؟ چرا این روال دائما تکرار می شود؟برای مشاهده ویدئو در گجت های اندرویدی و دانلود ویدئو بر روی PC بر روی دکمه زیر کلیک کنید.در صورت بروز مشکل در دانلود ویدئو بر روی دکمه کلیک راست کرده و گزینه Save Link as و یا Save target as را انتخاب کنید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه