كدام شيردوش را بخرم؟

كدام شيردوش را بخرم؟

شهرزاد: تنوع مدل‌های مختلف شیردوش در بازار ایران زیاد است. شما می‌توانید شیردوش‌های برقی و دستی را با قیمت‌های مختلف در بازار پیدا کنید. همراه بعضی از آن‌ها شیشه‌شیر یا وسایل جانبی دیگری هم وجود دارد. این چند نمونه، بهترین شیردوش‌هایی هستند که در بازار موجود هستند.

 

كدام شيردوش را بخرم؟ - تصویر 1

 

1- شیردوش برق NUK

 

این شیردوش شیر را مستقیم در شیشه می‌ریزد. سرشیشه و در آن هم به شما این امکان را می‌دهد که مستقیم با همین شیشه به فرزندتان شیر بدهید.

 

 

2- شیردوش دستی Nuby

شما می‌توانید با پمپی که در این شیردوش وجود دارد به راحتی شیر را بدوشید. شیر در محفظه‌ای می‌ریزد و بعد می‌توانید آن را به هر شیشه‌ای که دوست دارید انتقال دهید.

 

 

3- شیردوش دستی first years

 

استفاده از این شیردوش بسیار راحت است. شما می‌توانید با تکان دادن دسته شیر را بدوشید و آن را در مخزن مخصوص بریزید. مخزن در دارد و می‌توانید شیر را در مخزن در یخچال نگه دارید.

 

 

4-شیردوش دستی Nuby

 

این شیردوش هم دوشیدن بسیار راحتی دارد و هم در جعبه آن یک شیشه شیر، سرشیشه و پد مخصوص سینه وجود دارد. با داشتن آن به وسیله دیگری نیاز نخواهید داشت.

 

 

5-شیردوش برقی AVENT

بالشتک‌های ماساژ دهنده این شیردوش باعث می‌شود شیر درست مثل مکیدن کودک باعث خروج طبیعی شیر می‌شوند. این شیردوش مکش آرامی دارد و جریان ثابتی از شیر ایجاد می‌کند.

شیر
دوش
شیشه
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه