لحظه شماری کودکانه برای رسیدن روز تولد

لحظه شماری کودکانه برای رسیدن روز تولد

 روزنامه خراسان: جشن تولد، یکی از جشن های مورد علاقه بچه هاست و به طور حتم همه بچه ها دوست دارند تو این جشن شاد و پر هیجان شرکت کنند و بهشون خیلی خوش بگذرد.
 

لحظه شماری کودکانه برای رسیدن روز تولد - تصویر 1

 

بادکنک های رنگارنگ و متنوع، شرشره های براق، کیک خامه ای و از همه مهم تر هدیه های قشنگ و دوست داشتنی، خیلی دوست داشتنی هستند.

«سرور» ۸ سال دارد و می گوید: خانواده من هر سال در فروردین ماه روز تولدم رو جشن می گیرند و من تمام دوستان و هم سن و سالان خودم رو برای شرکت در جشن تولدم دعوت می کنم.

«فرناز» ۱۰ ساله هم می گوید: من جشن تولد رو خیلی دوست دارم و برای رسیدن اون روز لحظه شماری می کنم. او اضافه می کند: چند روز پیش تولد دوستم سوگل بود و به من و دوستانم خیلی خوش گذشت ولی اون قدر تو خوردن شکلات و کیک خامه ای زیاده روی کردم که شب از دل درد نمی تونستم بخوابم.

«محمد» ۷ ساله هم می گوید: هدیه گرفتن در جشن تولد خیلی شیرین و لذت بخشه و من دوست دارم توی جشن تولدم اول از همه کادوها رو باز کنم ولی مامانم می گه این کار زشته.

«ماهان» ۸ ساله هم عنوان می کند: وقتی کوچولو بودم مامانم یک بار برای من جشن تولد گرفت و همه برام هدیه های قشنگ آوردن ولی چون هنوز بزرگ نشده بودم از میان اون همه هدیه فقط یکی رو انتخاب کردم و به مامانم گفتم از بقیه هدیه ها خیلی خوشم نیومده!

«ماهان» اضافه می کند: مامانم اون روز از حرف من ناراحت شد و من حالا که بزرگ تر شدم می فهمم که چه قدر کارم اشتباه بوده و باید از همه کسانی که زحمت می کشن و برامون هدیه میارن تشکر و قدردانی کنیم.

«توشا» ۷ ساله هم می گوید: روز تولد به من و دوستانم خیلی خوش گذشت و از دیدن عکس های تولدم هیچ وقت خسته نمی شم.

خب بچه های خوب و دوست داشتنی می دونم که همتون دوست دارین توی جشن تولد بهتون خوش بگذره و از اون روز خوب خاطره ای شیرین و فراموش نشدنی براتون باقی بمونه پس بهتره بدونین که هدیه تولد حتی اگر یک شاخه گل هم باشه خیلی ارزش داره و نباید تشکر و قدردانی رو بعد از گرفتن هدیه هیچ وقت فراموش کنین.

امیدوارم همه روزها براتون مثل روز جشن تولد شاد و قشنگ باشد.

جشن
تولد
کودکان
لذت بخش
تشکر
مامان
دوستان
هم‌سالان
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه