مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند

مادران مشهور نیز از فرزندان خود مراقبت می‌کنند و به آن‌ها شیر می‌دهند. درست است، اگرچه آن‌ها شبیه ما نیستند اما زمانی که صحبت از شیردهی می‌شود نمی‌توانند این مسئولیت را به دیگری بسپارند و این موضوع بستگی به پول آن‌ها ندارد. در اینجا با مادرانی که به کودکان خود شیر می‌دهند، آشنا شوید.

 

جنیفر گارنر

 

جنیفر گارنر مادر ویولت (متولد دسامبر 2005) و سرافینا (متولد ژانویه 2009) همیشه مراقب کودکان خود است. او آن‌ها را به مدرسه می‌برد، به آن‌ها غذا می‌دهد و همراه آن‌ها به خرید می‌رود. او می‌گوید: «من فکر می‌کردم پرستاری باعث کاهش وزن می‌شود زیرا این اتفاق برای بسیاری از دوستان من افتاد. من با خودم فکر ‌کردم که پرستاری از کودک بهترین رژیم غذایی در جهان است اما برای من این گونه نبود. من خیلی منتظر ماندم اما وزن‌ام کم نشد»

 

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند - تصویر 1

 

آنجلینا جولی

 

شیر دادن به کودک بسیار زیبا است، به خصوص زمانی که یکی از جذاب‌ترین زنان جهان این کار را انجام دهد. مجله w تصویر سیاه و سفیدی از آنجلینا روی جلدش، که توسط برد پیت گرفته شده، در حالی که یکی از دوقلوهای خود را (ناکس و ویوین که در جولای 2008 متولد شدند) در آغوش گرفته بود، منتشر کرد. به نظر شما آیا او تا به حال در آن واحد به هر دو فرزند خود شیر داده است؟ جولی در یک برنامه تلویزیونی می‌‌گوید: «این موضوع سخت‌تر از آن چیزی است که در کتاب‌ها آمده است. من این کار را چندین بار انجام دادم اما بیشتر اوقات از آن خسته شدم زیرا زمان‌بر است.»  جولی همچنین مادر شیلو (متولد شده در می 2006)، زاهارا (متولد شده در ژانویه 2005)، پکس (متولد شده در نوامبر 2003) و مدوکس (متولد شده در آگست 2001) است.

 

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند - تصویر 2

 

جولی باون

 

پرستاری از دوقولوها کار بسیار سختی است، به همین دلیل جولی باون بازیگر «خانواده مدرن» از این که در آن واحد به دوقلوهای خود شیر می‌دهد، احساس غرور می‌کند. (فرزندان او جان و گاس متولد شده در می 2009) او آنقدر از این کار احساس غرور می‌کرد که تصمیم گرفت تصویری از خودش را حین انجام این کار منتشر کند. تولید کننده برنامه از این کار خودداری کرد اما جرج لوپز از این که این خبر داغ را میان تماشاچی‌ها منتشر کند، خوشحال بود. او گفت: «این دوقلوها خوش‌بخت‌اند.» جولی فرزند دیگری به نام الیور، که در آپریل 2007 متولد شده، نیز دارد.

 

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند - تصویر 3

 

کریستینا آگولرا

 

در حالی که تعدادی از مادران شیردهی را عامل چاقی می‌دانند، تعدادی دیگر آن را در کاهش وزن خود موثر می‌دانند. این خواننده مشهور می‌گوید: «من فکر می‌کنم که شیردهی موجب کاهش وزن می‌شود زیرا این کار واقعا خسته‌کننده است.» او مادر مکس (متولد شده در ژانویه 2008) است.

 

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند - تصویر 4

 

نائومی واتس

 

نائومی واتس بازیگر معروف، مادر شدن را تجربه می‌کند. او به دیوید لترمن، در برنامه تلویزیونی‌اش، می‌گوید: «من هر روز زمان زیادی را به شیر دادن به کودک‌ام سپری می‌کنم و فکر می کنم که 75% قدرت مغزم را از دست داد‌ه‌ام. من یک بار خودم را نصف کرده‌ام و حالا دوباره این کار را انجام می‌دهم. شیر دادن نه تنها بی‌خوابی می‌آورد بلکه من آن را «برش لاکتوز» می‌نامم.

 

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند - تصویر 5

 

نیکول ریچی

 

از زمانی که نیکول ریچی صاحب فرزندانی به نام هارلو (متولد شده در ژانویه 2008) و اسپارو (متولد شده در سپتامبر 2009)شد، خوشحال و سالم به نظر می‌آید. هنگامی که او به هارو شیر می‌داد، به رژیم غذایی خود نیز توجه می‌کرد تا با سیستم بدن فرزندش هماهنگ باشد. او می‌گوید: «من نمی‌توانم هر چه که می‌خواهم بخورم زیرا کودک‌ام خیلی حساس است. من غذاهای مغذی مثل سوپ نودل مرغ، سبزیجات و ماهی می‌خورم. من مجبورم از خوردن شیر، کاهو و گوجه‌فرنگی خودداری کنم. شاید شما فکر کنید که باید در طول بارداری از غذاهای بسیاری خودداری کنید، اما در واقع در طول شیردهی است که باید از بسیاری غذاها بپرهیزید.»

 

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند - تصویر 6

 

کورتنی کارداشیان

 

خواهر کیم کارداشیان، مادر پسری به نام میسن(متولد شده در دسامبر 2009) احساس متفاوتی دارد. اگر چه او روی‌اش را هنگام شیر دادن به کودک خود در مکان‌های عمومی می‌پوشاند، اما اگر ترس از عکس‌های خبرنگارها نبود، این کار را بدون پنهان کاری انجام می‌داد.

 

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند - تصویر 7

 

ایزلا فیشر

 

بازیگر مشهور ایزلا فیشر کودک‌اش الیو را در اکتبر 2007 به دنیا آورد و همچنان در سن 2 سالگی به او شیر می‌دهد. او به شوخی می‌گوید: «من این کار را وقتی که او وارد دانشگاه شود، متوقف خواهم کرد.»

 

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند - تصویر 8

 

سلما هایک

 

هایک مادر ولنتینا که در سپتامبر 2007 به دنیا آمد، می‌گوید: «من دخترم را از شیر گرفتم اما هنوز شیر دارم.» او به مجله تایمز لندن می‌گوید: «من شبیه معتادها هستم. به خودم می‌گویم که این کار را فقط یک هفته انجام می‌دهم، اما یک هفته تبدیل به یک ماه و بیشتر می‌شود، زیرا می‌بینم که چقدر این کار خوشایند است.»

 

مادران مشهوری که به کودکان خود شیر می‌دهند - تصویر 9

مشاهیر
شیرده
مادر
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه