دستمزدهای نجومی و مبالغ هنگفت قراردادهای تبلیغاتی در مقابل “اندکی عرق”. ده ورزشکاری که نامشان به‌عنوان پردرآمدترین ورزشکاران جهان در مجله “فوربس” منتشر شده، روی هم بیش از نیم میلیارد یورو درآمد سالانه دارند. دو مشت برای پول پارو کردن. کارنامه کاری او نقص ندارد: ۴۷ مبارزه، ۴۷ پیروزی. فلوید مایوِدِر جونیور یک برگ برنده است؛ در داخل رینگ در عرصه ورزش و در خارج از آن در عرصه تبلیغات. این مشت‌زن ۳۷ ساله آمریکایی (در وزن نیمه‌سنگین) آهن‌ربای تماشاچیان است و به‌نوشته مجله “فوربس” سالانه ۸۲ میلیو ...

مایه دار ترین ورزشکاران جهان

دستمزدهای نجومی و مبالغ هنگفت قراردادهای تبلیغاتی در مقابل “اندکی عرق”. ده ورزشکاری که نامشان به‌عنوان پردرآمدترین ورزشکاران جهان در مجله “فوربس” منتشر شده، روی هم بیش از نیم میلیارد یورو درآمد سالانه دارند.

دو مشت برای پول پارو کردن

07-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

کارنامه کاری او نقص ندارد: ۴۷ مبارزه، ۴۷ پیروزی. فلوید مایوِدِر جونیور یک برگ برنده است؛ در داخل رینگ در عرصه ورزش و در خارج از آن در عرصه تبلیغات. این مشت‌زن ۳۷ ساله آمریکایی (در وزن نیمه‌سنگین) آهن‌ربای تماشاچیان است و به‌نوشته مجله “فوربس” سالانه ۸۲ میلیون یورو درآمد دارد. مایودر بدین ترتیب در رده نخست پردرآمدترین ورزشکاران جهان قرار دارد.

تیزپا، خوش‌تیپ، ثروتمند

08-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

کریستاینو رونالدو یکی از بااستعدادترین فوتبالیست‌ها است که به ظاهر خود بسیار اهمیت می‌دهد. مدل موی رونالدو گاهی پس از نود دقیقه فوتبال در هوای بارانی هم به همان شکل آراسته‌ی قبل از بازی است. البته جای تعجب نیست؛ او مدت‌هاست به‌عنوان مانکن هم کار می‌کند. کریس رونالدو که گروهی از هوادارانش شیفته ظاهر او هستند، با ۹/ ۶۲ میلیون یورو درآمد سالانه در مکان دوم فهرست پردرآمدترین ورزشکاران جهان قرار دارد.

پنجه طلا

01-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

اسم مستعار او نشان‌دهنده ویژگی بارز اوست. طرفدارانش او را “برگزیده” (The Choosen one) می‌خوانند و از حرکات این غول ۲ متر و ۳ سانتی‌متری به وجد می‌آیند. لِبِران جیمز چهار بار به‌عنوان باارزش‌ترین بازیکن “اتحادیه ملی بسکتبال” آمریکا (NBA) برگزیده شده است. این موضوع به‌طور طبیعی در افزایش درآمد سالانه جیمز هم بی‌تأثیر نیست: ۹/ ۵۶ میلیون یورو.

داستانی شنیدنی

04-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

لیونل مسی کار خود را به‌عنوان “کودک جادویی” آغاز کرد؛ کودک به معنای واقعی کلمه، زیرا بیش از اندازه ریزنقش بود. حمایت‌های باشگاه بارسلونا و هورمون‌درمانی اما کمک کردند تا ابعاد غول‌آسای این وروجک نمایان شوند. این فوتبالیست کم‌حاشیه امروز به ستاره‌ای جهانی تبدیل شده است. مسی با ۹/ ۵۰ میلیون یورو درآمد سالانه چهارمین ورزشکار پردرآمد دنیاست.

شعله خاموشی‌ناپذیر

10-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

آیا کسی می‌تواند در حد و اندازه‌های او ظاهر شود؟ کوبی برایِنت ۱۶ بار در دیدار بزرگترین ستاره‌های NBA حاضر بوده و پنج بار قهرمان معتبرترین لیگ بسکتبال جهان شده است. او که در حال حاضر در تیم “لس‌آنجلس لیکِرز” بازی می‌کند، با وجود اینکه ۳۶ سال سن دارد، همچنان در فهرست پردرآمدترین ورزشکاران جهان است: ۱/ ۴۸ میلیون یورو در سال.

میلیاردر گلف‌باز

05-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

تایگر وودز، ستاره میدان گلف، دو سال از کوبی براینت بزرگتر است. او زمانی پردرآمدترین ورزشکار جهان بود. حال با ۱/ ۴۸ میلیون یورو درآمد سالانه به رتبه ششم جدول سقوط کرده است. او در عوض تنها ورزشکار تاریخ است که بیش از یک میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.

ماشین پول‌چاپ‌کنی سوئیسی

06-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

نوواک جوکوویچ و رافائل نادال از نظر ورزشی راجر فدرر را پشت سر گذاشته‌اند. این ورزشکار سوئیسی در حال حاضر در مکان پنجم بهترین تنیس‌بازان جهان قرار دارد؛ اما از نظر درآمد در عالم تنیس بی‌نظیر است. فدرر هفده بار قهرمان مسابقات جایزه بزرگ شده و با سالانه ۱/ ۴۴ میلیون یورو هفتمین ورزشکار پردرآمد جهان است.

میلیونر چپ‌دست

05-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

هواداران فیل میکلسون به دلیل ضربات استادانه او با دست چپ “لِفتی” (Lefty) می‌خوانندش. این ورزشکار آمریکایی آرامش نمونه‌واری دارد و بیش از ۵۰ بار قهرمان رقابت‌های مختلف شده است. میکلسون در سال ۷/ ۴۱ میلیون یورو درآمد دارد.

جنگنده‌ی ثروتمند

03-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

قدرتمند و تهاجمی با ضربات چرخشی؛ بازی رافائل نادال برای هر حریفی دردسرآفرین است. او که روح جنگنده‌ای دارد، تا به‌حال بارها به دلیل مصدومیت ناگزیر از دوری از میدان مسابقات بوده است؛ همیشه اما با انگیزه‌ای مضاعف بازگشته است. نادال با ۱۴ بار قهرمانی در مسابقات جایزه بزرگ، سالانه ۳۵ میلیون یورو درآمد دارد.

دریافت‌های متی رایِن

02-Mayedar[wWw.kamyab.ir]

نام کامل این ورزشکار راگبی، متیو توماس راین است. او شاید جزو مشهورترین ورزشکاران جهان نباشد، اما از ستارگان شناخته‌‌شده‌ای چون نیمار (فوتبالیست برزیلی)، لوئیس همیلتون (راننده فرمول یک) یا ولادمیر کلیچکو (قهرمان بوکس) از یک نظر یک سر و گردن بالاتر است: درآمد. کوارتربک تیم “آتالانتا فالکنز” سالانه ۴/ ۳۴ میلیون یورو درآمد دارد (رده دهم).

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه