دختر بچه ۶ ساله ای پس از ربوده شدن مورد تجاوز قرار گرفت. پس از انتشار این خبر مردم خشم خود را به صورت تظاهرات گسترده ای در این کشور نشان دادند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، افزایش آمارهای تجاوز جنسی در هند مسئولان این کشور را شگفت زده کرده است. در ادامه این گزارش آمده است، چند رهگذر عصر روز گذشته پیکر بی جان این دختر بچه را کنار جاده ای در دهلی نو پیدا کردند و سریع به بیمارستان بردند. به گفته پلیس معاینات پزشکی و اقدامات لازم انجام شده و به گفته پزشکان دختربچه در بیمارستان به همراه خانواده اش ...

دختر بچه ۶ ساله ای پس از ربوده شدن مورد تجاوز قرار گرفت. پس از انتشار این خبر مردم خشم خود را به صورت تظاهرات گسترده ای در این کشور نشان دادند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، افزایش آمارهای تجاوز جنسی در هند مسئولان این کشور را شگفت زده کرده است.

Tajavoz[WwW.KamYaB.IR]

در ادامه این گزارش آمده است، چند رهگذر عصر روز گذشته پیکر بی جان این دختر بچه را کنار جاده ای در دهلی نو پیدا کردند و سریع به بیمارستان بردند.

به گفته پلیس معاینات پزشکی و اقدامات لازم انجام شده و به گفته پزشکان دختربچه در بیمارستان به همراه خانواده اش است و دچار آسیب های روانی شده است.

تعقیب جنایتکاران و دستگیری کسانی که مسئول این عمل وحشیانه اند، از سوی پلیس شروع شده است.

 

این اتفاق در حالی رخ داد که پیش از این دختر دانشجویی در روز روشن و در درون اتوبوسی در دهلی مورد تجاوز گروهی قرار گرفت، عملی که هندی‌های خشمگین بسیاری را به خیابان‌ها کشاند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه