مدل مو جمع برای موهای کوتاه / آموزش مرحله به مرحله

آموزش مرحله به مرحله:

1. برای شروع، موهای خود را تقسیم کنید. به گزارش پرشین وی قسمت جلوی مو را کلیپس بزنید تا جلو دستتان نیاید. موهای پشت سر را به به سه بخش مساوی تقسیم کنید.

2. بافت هلندی توری را روی قسمت سمت چپ انجام دهید. اولین بافت ، بافت توری هلندی است. بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی است و در نوع توری باید تنها از یک سمت، مو برداشته و ببافید. باید بافت محکم باشد تا کاملا در پشت سر بچسبد. از یک کش سر برای محکم کردن بافت استفاده کرده و سپس با سنجاق مویی آن را روی سر ثابت کنید.

3. بافت هلندی را برای بافت وسط انجام دهید. در وسط سر این بافت را انجام دهید و در پشت گردن آن را تمام کنید. انتهای آن را کش زده و سپس با سنجاق مویی در روی سر محکم کنید.

4. بافت هلندی توری را در قسمت سمت راست نیز انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که بافت کاملا محکم باشد. انتهای بافت را کش بزنید تا محکم شود و سپس با سنجاق مویی روی سر قرار دهید.

5. بافت ها را کمی بکشید و آنها را مرتب کنید. با وجود آنکه دیدن پشت سر سخت است ولی این مدل مو نیاز به تنظیم دارد. دو بافت توری چپ و راست را کمی بکشید تا به گزارش پرشین وی به بافت وسطی نزدیک تر شوند و علاوه براین پرپشت تر نیز دیده شود.

6. موها را به آرامی به عقب شانه کنید و مدل دلخواه را به موهای جلو سر بدهید، می توانید آن را به صورت موج دار در آورده و یا تنها با انگشتان خود آن را مرتب کنید. در انتها از اسپری مو استفاده کنید تا مدت بیشتری بتوانید مدل موی جمع خود را نگاه دارید.

مدل مو جمع برای موهای کوتاه / آموزش مرحله به مرحله

تهیه وگردآوری‌ : گروه مدل مو پرداد / منبع : پرشین وی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه