معرفی مرکز خرید کودکان

فروشگاهی که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در آن پیدا می‌شود!

پرستیژ دکور: اتاق کودک معمولا بر اساس سلیقه پدر و مادر کودک تزیین می شود و آن‌ها را به بچگی‌های شیرین پرتاب می‌کند.اما هیچ پدر و مادری پیدا نمی‌شود که دلش نخواهد فضای بی‌نظیری را برای بچه‌هایش ایجاد کند.

شاید تا چند سال پیش شاید تهیه ی وسایل خاص اتاق خواب کودک و نوجوان کار سختی بود چراکه قیمت ها خیلی بالا و تنوع محصولات پایین بودند. اما خوشبختانه حالا دیگر دوره ی سختی انتخاب تمام شده است. برندهای معروف و معتبر ایرانی انواع و اقسام مدل ها را تولید می کنند.

 

معرفی مرکز خرید کودکان - تصویر 1

 
از نوزادی تا نوجوانی
 
بورس لوازم چوبی در تهران، شامل مکان های مختلفی می شود. خیابان هایی مثل دلاوران و یافت آباد از جمله جاهایی هستند که برای خرید لوازم چوبی خیلی مناسب هستند.
 
برندهای مبلمان کودک و نوجوان هم اغلب در این خیابان ها شعبه دارند، البته انسجام کمتری دارند. اما یک بخشی از خیابان های تهران هست که کم کم دارد به بورس لوازم بچه ها تبدیل می شود.
 
در خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ونک حوالی پارک ساعی می توانید بزرگ شدن یک کودک را به چشم ببینید. مغازه هایی که در این منطقه قرار دارند از کالسکه و کریر گرفته تا اسباب بازی و تخت کودک و نوجوان، همه ی نیازهای مربوط به دوران کودکی و نوجوانی را تهیه می کنند.
 
نزدیک پارک ساعی که برسید، فروشگاه های مبلمان اتاق کودک و نوجوان را پیدا می شود. در این فروشگاه های بزرگ تمام وسایل مورد نیاز یک مادر برای اتاق فرزندش از لحظه ی تولد نوزاد تا وقتی که به نوجوانی مستقل تبدیل می شود، هست. مدل ها اغلب تفکیک شده اند و برای دخترها و پسرها به صورت مجزا طراحی و ساخته شده اند.
 
هم متنوع هم ایمن
 
اغلب برندها مدل های متنوعی دارند. انگار با وارد شدن به فروشگاه های ولیعصر، خیلی راحت می توانید مدل های زیبای مجلات طراحی داخلی را مجسم شده ببینید. اما تنها ویژگی های محصولات این فروشگاه ها زیبایی و تنوع نیست.
 
از آن جایی که وسایل مربوط به اتاق کودک باید امنیت خاص خودش را داشته باشد، تیم های سازنده ی این کالاها، موارد امنیتی را رعایت می کنند. به کار نبردن اشیای تیز در ساخت کالاها و درهایی که آهسته بسته می شوند، استفاده از مواد ضد حساسیت و غیره تنها بخش هایی از موارد رعایت شده هستند.
 
حتی کوچک ترین چیزها
 
نزدیک بیمارستان دی، فروشگاه اسباب بازی فروشی قرار دارد که اسباب بازی های مناسب و مرغوبی را به فروش می رساند. همیشه مراقب استاندارد بودن و کیفیت اسباب بازی هایی که برای بچه ها تهیه می کنید باشید. از طرف دیگر بعضی از فروشگاه ها ارائه دهنده ی کالسکه ها، پارک بچه ها و سایر وسایل ضروری مربوط به نوزادان هستند.
مرکز
خرید
اتاق
خواب
کودک
اسباب بازی
برند
مدل
کالسکه
سرویس
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه