رئیس‌ جمهور کشورمان نخستین حکم انتصاب در سال ۹۳ را برای دبیر شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت صادر کرد. به گزارش کمیاب، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی را به عنوان دبیر شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت منصوب کرد. متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:. «بسم‌الله الرحمن الرحیم. حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای سیدمحمدعلی شهیدی. معاون محترم رئیس‌ جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران. در اجرای تبص ...

نخستین انتصاب رئیس جمهور در سال ۹۳

رئیس‌ جمهور کشورمان نخستین حکم انتصاب در سال ۹۳ را برای دبیر شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت صادر کرد.

به گزارش کمیاب، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی را به عنوان دبیر شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت منصوب کرد.

متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم
حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای سیدمحمدعلی شهیدی
معاون محترم رئیس‌ جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

در اجرای تبصره (۱) ماده (۶۳) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، به موجب این حکم به عنوان «دبیر شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت» منصوب می‌شوید. توفیق شما و سایر اعضای محترم آن شورا را در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌ مداری، اعتدال‌ گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خانواده متعال مسألت می‌نمایم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه