احسان علیخانی در برنامه سه ستاره با شهرام آذر مجری برنامه استیج شد که با واکنش های مردم روبرو شد. او در مورد صدای محسن چاوشی به صورت غیر مستقیم نظرش را بیان کرده بود. احترام احسان علیخانی به خواننده لس آنجلسی شهرام آذر. احسان علیخانی مجری محبوب و جوانی که این روزها برنامه سه ستاره را روی آنتن شبکه سه برده است با اظهار نظر درباره یک خواننده لس آنجلسی جنجال آفرین شد. این مجری محبوب در تایید حرفهای این خواننده لس آنجلسی از مردم خواست تا با احترام نقد این خواننده مشهور را بپذیرند . اظهار نظر ج ...

هم نظر شدن احسان علیخانی با خواننده لس آنجلسی شهرام آذر!

احسان علیخانی در برنامه سه ستاره با شهرام آذر مجری برنامه استیج شد که با واکنش های مردم روبرو شد. او در مورد صدای محسن چاوشی به صورت غیر مستقیم نظرش را بیان کرده بود.

 

احترام احسان علیخانی به خواننده لس آنجلسی شهرام آذر

احسان علیخانی مجری محبوب و جوانی که این روزها برنامه سه ستاره را روی آنتن شبکه سه برده است با اظهار نظر درباره یک خواننده لس آنجلسی جنجال آفرین شد. این مجری محبوب در تایید حرفهای این خواننده لس آنجلسی از مردم خواست تا با احترام نقد این خواننده مشهور را بپذیرند .احسان علیخانی

اظهار نظر جنجالی احسان علیخانی درباره یک خواننده

احسان علیخانی در اجرای اخیر خود، به اشتباه از مردم خواست تا به نظرات یک چهره لس آنجلسی و همکار شبکه های ماهواره ای معاند احترام بگذارند!
وی در جریان اجرای برنامه دوشنبه شب «سه ستاره» با اشاره به صحبت های یک چهره ماهواره ای که صدای محسن چاوشی را ساختگی دانسته بود، خطاب به علاقه مندان این خواننده اظهار داشت:«خوب است که نقدپذیر باشیم؛ یک نفر آن سر دنیا نقدی به این مسئله دارد، به هرحال بزرگ تر است و در این حوزه تخصص دارد و این مسئله را بیان می کند، باید به او هم احترام بگذاریم و نظرش را محترم بشماریم.»
هم نظر شدن احسان علیخانی با خواننده لس آنجلسی شهرام آذر!

احسان علیخانی در برنامه سه ستاره

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه