هکری که عکس های نیمه برهنه و برهنه بازیگران معروف را هک کرده بود و به دست آورده بود روز پنجشنبه به 18 ماه حبس محکوم شد. مجازات زندان برای هکر عکس های خصوصی و برهنه بازیگران زن. هکر 36 ساله رمز اکانت های مختلف جنیفر لارنس، ریحانا و دیگر بازیگران را هک کرده بود و به عکس های خصوصی این بازیگران دسترسی داشت. این هکر ایمیل های جعلی از جانب شرکت های اپل و گوگل برای قربانیان ارسال می کرد و با فریب آن ها نام کاربری و رمز عبورشان را به دست می آورد. او با به دست آوردن رمز عبور حساب کاربری بازیگران زن ...

هکری که عکس های نیمه برهنه و برهنه بازیگران معروف را هک کرده بود و به دست آورده بود روز پنجشنبه به 18 ماه حبس محکوم شد.

 

مجازات زندان برای هکر عکس های خصوصی و برهنه بازیگران زن

هکر 36 ساله رمز اکانت های مختلف جنیفر لارنس، ریحانا و دیگر بازیگران را هک کرده بود و به عکس های خصوصی این بازیگران دسترسی داشت.

 

این هکر ایمیل های جعلی از جانب شرکت های اپل و گوگل برای قربانیان ارسال می کرد و با فریب آن ها نام کاربری و رمز عبورشان را به دست می آورد. او با به دست آوردن رمز عبور حساب کاربری بازیگران زن مشهور عکس های خصوصی آن ها دزدیده و در فضای مجازی منتشر کرده بود.

تحقیقات پلیس نشان می دهد که کالینز با این روش به بیش از 50 حساب آی کلود آپل و 72 حساب جی میل دسترسی کامل داشته که اکثر آن ها متعلق به زنان مشهور شاغل در صنعت سینما و موسیقی بوده است.

هکری که عکس های خصوصی بازیگران معروف را دزدیده بود به 5 سال زندان محکوم شد

دزد عکس های خصوصی بازیگران از جمله جنیفر لارنس دستگیر شد

در ماه اوت سال 2014 عکس های خصوصی بیش از 100 بازیگر و خواننده در فضای مجازی منتشر شد. پس از این رویداد بسیاری از این چهره ها شرکت اپل را برای ناتوانی در حفاظت از سرویس های آی کلود هدف انتقاد قرار دادند. اما اپل پاییز همان سال اعلام کرد که هیچ کدام از این موارد در اثر نقص ایمنی در سرویس های اپل روی نداده و ناشی از بی احتیاطی اشخاص بوده است.

کالینز در دادگاه اولیه در لس آنجلس به 5 سال زندان و پرداخت 250 هزار دلار جریمه محکوم شده بود.

5 سال زندان برای دزد عکس های خصوصی بازیگران مشهور

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه