انشاءالله به شورای شهر تهران می‌روم و در آنجا حضور خواهم داشت. گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری به مجلس برای تصدی وزارت ورزش و جوانان، ضمن تشکر از رای نمایندگان مردم گفت: من به این رای احترام می‌گذارم و به شورای شهر تهران می‌روم. مسعود سلطانی‌فر که به عنوان گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت ورزش و جوانان نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد در گفت‌وگو با تسنیم ضمن تشکر از نمایندگان مجلس که این بار سنگین را از دوش او برداشتند گفت: من ادای تکلیف کردم و با توجه به تجربه‌ای که داشتم آمادگی خود را ...

انشاءالله به شورای شهر تهران می‌روم و در آنجا حضور خواهم داشت.

Soltani[Www.KamYab.Ir]

گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری به مجلس برای تصدی وزارت ورزش و جوانان، ضمن تشکر از رای نمایندگان مردم گفت: من به این رای احترام می‌گذارم و به شورای شهر تهران می‌روم.

مسعود سلطانی‌فر که به عنوان گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت ورزش و جوانان نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد در گفت‌وگو با تسنیم ضمن تشکر از نمایندگان مجلس که این بار سنگین را از دوش او برداشتند گفت: من ادای تکلیف کردم و با توجه به تجربه‌ای که داشتم آمادگی خود را برای پیوستن به دولت اعلام کردم و از اینکه این بار سنگین از دوش من برداشته شد خدارا شکر می‌کنم و سجده شکر بجا می‌آورم.

وی درباره اینکه آیا با دولت یازدهم همکاری‌های خود ادامه خواهید داد یا نه؟ اظهار داشت: باید ببینیم که دولت می‌خواهد من همکاری کنم یا نه، ولی انشاءالله به شورای شهر تهران می‌روم و در آنجا حضور خواهم داشت. وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با بیان اینکه این حق مجلس است که وزرای دولت را انتخاب کنند، افزود: نظر نمایندگان برای من قابل احترام است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه