چندی پیش عکس بی حجاب پگاه آهنگرانی و خبر کشف حجاب پگاه آهنگرانی در فضای مجازی پخش شد که این بازیگر این خبر را تکذیب کرد. کشف حجاب پگاه آهنگرانی صحت ندارد و عکس بی حجاب پگاه آهنگرانی. پگاه آهنگرانی بایگر معروف ایرانی است که به جز بازیگری فیلم کوتاه نیز می سازد. چند وقت پیش عکس هایی بدون حجاب از پگاه آهنگرانی پخش شد که ادعا شده بود او کشف حجاب کرده است. به هرحال پگاه آهنگرانی از ایران مهاجرت نکرده و خبر کشف حجاب پگاه آهنگرانی صحت ندارد و این بازیگر همچنان در ایران به فیلمسازی و بازیگری خود ا ...

واکنش پگاه آهنگرانی به عکس بدون حجاب وی در فضای مجازی

چندی پیش عکس بی حجاب پگاه آهنگرانی و خبر کشف حجاب پگاه آهنگرانی در فضای مجازی پخش شد که این بازیگر این خبر را تکذیب کرد.

کشف حجاب پگاه آهنگرانی صحت ندارد و عکس بی حجاب پگاه آهنگرانی

پگاه آهنگرانی بایگر معروف ایرانی است که به جز بازیگری فیلم کوتاه نیز می سازد. چند وقت پیش عکس هایی بدون حجاب از پگاه آهنگرانی پخش شد که ادعا شده بود او کشف حجاب کرده است. به هرحال پگاه آهنگرانی از ایران مهاجرت نکرده و خبر کشف حجاب پگاه آهنگرانی صحت ندارد و این بازیگر همچنان در ایران به فیلمسازی و بازیگری خود ادامه خواهد داد.

واکنش پگاه آهنگرانی به عکس بدون حجاب وی در فضای مجازی

عکس پگاه آهنگرانی بازیگر و فیلمساز

« مردان ارباب جمشید » عنوان فیلم مستندی به کارگردانی مشترک پگاه آهنگرانی و درنا مدنی، برای حضور در جشنواره سینما حقیقت آماده خواهد شد.

پگاه آهنگرانی با حضور در پردیس چارسو و فعالیت در جشنواره سینما حقیقت به شایعات درباره کشف حجاب و مهاجرت خود واکنش و به آن پایان داد.
فیلمبرداری این فیلم مستند سال گذشته در تهران آغاز شد و این فیلم در بخش مستندهای نیمه بلند جشنواره سینما حقیقت پذیرفته شده و این روزها مراحل فنی این فیلم مستند سپری می شود.
مستند «مردان ارباب جمشید» مضمونی اجتماعی دارد و درباره سرگذشت هنرورهای سینما است که سال ها در حوزه سینما حضور داشتندو به فعالیت پرداختند.
واکنش پگاه آهنگرانی به عکس بدون حجاب وی در فضای مجازی

پگاه آهنگرانی مهاجرت نکرده است

نسخه ای از این فیلم تحویل دبیرخانه جشنواره شده و نخستین اکران عمومی این فیلم در جشنواره سینما حقیقت خواهد بود.
این فیلم نخستین کارگردانی مشترک آهنگرانی و مدنی است و هر دو، پیش از این تجربه ساخت فیلم های کوتاه و مستندی را در کارنامه خود داشتند. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده سید امیر سیدزاده است.

از جمله عوامل این فیلم می توان به حمیدرضا اکبری تصویر بردار، میثم حسنلو صدابردار، آرش قاسمی صداگذار، شهرزاد هاشمی عکاس، سام بهشتی مشاور رسانه ای، سارا حدادی تبلیغات مجازی و امیر سیدزاده تهیه کننده اشاره کرد.

پگاه آهنگرانی | پاسخ بازیگر زن به شایعه کشف حجاب و عکس بدون حجاب

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه