وقتی ستاره‌های باردار اعتراف می‌کنند

وقتی ستاره‌های باردار اعتراف می‌کنند

نی نی بان: آیا دوست دارید اعترافات ستاره‌های باردار را بشوید؟ ما در اینجا تعدادی از گفته‌های مشاهیر را هنگام بارداری برایتان آورده‌ایم.

 

کیم کارداشیان

 

او می‌گوید: «بارداری به سادگی آنچه خواهرم کورتنی کارداشیان یا مادرم کریس جنر می‌گوید، نیست.» من در این دوره ویار هویج داشتم و بر خلاف علاقه‌ام به شیرینی و شکلات، در این دوره از آن متنفر شدم.

 

اعترافات ستاره‌های باردار

 

 

ونسا مینیلو

 

پس از به دنیا آوردن پسرش کامدن جان در سپتامبر 2012، او از این که وظایف مادرانه خود را نداند، می‌ترسید. او می‌گوید: «مهم نیست چند تا کتاب خوانده باشی، هیج چیز به اندازه آنچه در واقعیت اتفاق می‌افتد، تو را آماده نمی‌کند. من در این دوره احساس تنهایی و کمبود ‌محبت می‌کردم.»

 

اعترافات ستاره‌های باردار

 

 

کریستین کاوالاری

 

زایمان کریستین مطابق برنامه ریزی که کرده بود پیش نرفت. او هنگام زایمان اولین فرزندش مجبور شد از همسر خود برای نگهداشتن پاهایش کمک بگیرید. او خطاب به همسرش می‌گوید: «تو می‌خواستی زایمان من را تماشا کنی اما مجبور شدی پشتم بایستی و هیچ چیزی نبینی.»

 

اعترافات ستاره‌های باردار

 

 

جسیکا سیپمسن

 

«بدترین چیزی که من تجربه‌اش کردم، حالت تهوع بود. این بارداری متفاوتی بود. من احساس واقعا بدی داشتم.»

 

اعترافات ستاره‌های باردار

 

 

بیانسه

 

من ارتباط نزدیکی با فرزندم داشتم. من احساس می‌کردم که پسرم دارد در سنگینی را هل می‌دهد و حس می‌کردم این نوزاد کوچک تمام کارها را بر دوش گرفته است. بنابراین نتوانستم به درد خودم فکر کنم. می‌دانم کمی خنده‌دار است اما من این احساس را داشتم.»

 

اعترافات ستاره‌های باردار

 

 

کیت میدلتون

 

کیت از این که می‌خواست پسری به شاهزاده آینده انگلستان دهد، نگران بود. او از یکی دیگر از زنان باردار سوال کرده که آیا او هم نگران است و او پاسخ داد: «اگر نگران نباشم، غیر طبیعی است.»

 

اعترافات ستاره‌های باردار

بارداری
کارداشیان
زایمان
سیمپسن
تهوع
بیانسه
مشاهیر
ونسا مینیلو
اعتراف
تنهایی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه