پای حرف های «روژان آريان منش»

پای حرف های «روژان آریان منش»

هیچ کس آن دختر موفرفری سریال عظیم مختارنامه را از یاد نمی‌برد که خودش را برای پدرش لوس می‌کرد، این دختر کسی نیست جز روژان آریامنش که خیلی‌ها کارهای او را در زمینه کودک از یاد نمی‌برند. با او گفتگویی درباره کارهایش انجام داده‌ایم.

 

پای حرف های «روژان آريان منش» - تصویر 1

 

چطور شد که اصلا بازیگر شدی و به بازیگری علاقه پیدا کردی؟

 

آقای نوایی کارگردان تلویزیون همسایه ما بودند. به من پیشنهاد دادند تا برای سریال «دردسر والدین» تست بازیگری بدهم. من هم همراه ایشان رفتم و تست دادم و مورد قبول ایشان قرار گرفت. بعد از دردسر والدین هم پیشنهادهای دیگری شد و من هم بازی کردم. این‌طور شد که من بازیگر شدم.

 

چطور شد که تو را برای نقش «نواز» در فیلم «عاشق» انتخاب کردند؟

 

نمی‌دانم با من تماس گرفتند من هم به دفتر سینمایی رفتم و تست دادم بعد هم برای این نقش انتخاب شدم.

 

عاشق چندمین فیلم تو به حساب می‌آید؟

 

راستش نشمرده‌ام.

 

خوب به عاشق برمی‌گردیم. این نقش نسبت به بقیه نقش‌هایی که بازی کرده‌ای چه ویژگی داشت، نقش را دوست داشتی؟

 

بله! این نقش را خیلی دوست داشتم. نواز یک شخصیت تخیلی دارد و اطرافش را با تخیل خودش می‌بیند. مثل آن که بالای سر«گوگو» فلفل می‌بیند یا آن قسمت که «ظریف» در آب استخر می‌افتد و آب استخر یک دفعه تبدیل به دریا می‌شود. این‌طور نقشی را تا به حال بازی نکرده بودم و خیلی برایم جذاب بود.

 

رابطه‌ات با هانیه توسلی چطور بود، او را در حین بازی اذیت نکردی یا او به عنوان نقش مقابلت عصبانی نمی‌شد؟

 

نه! اصلاً. ایشان هم خیلی مهربان هستند و هم خیلی به من کمک کردند. خانم توسلی در کارشان بسیار جدی هستند ولی نه عصبانی می‌شدند و نه خسته.

 

دوست ‌داری بیشتر در فیلم‌هایی که بزرگسالان و بازیگران با تجربه هستند بازی کنی یا فیلم‌هایی که بچه‌های هم سن و سال خودت هستند؟

 

در فیلم‌هایی که بزرگسالان هستند. چون می‌توانم از آن‌ها درس بگیرم و چیزهای مهمی را درک کنم یا به قول دیگر می‌توانم از تجربیاتشان استفاده کنم.

 

پس نگاهت به سینما جدی است و دوست داری حرفه‌ای‌تر کار کنی؟

 

بله! خیلی دوست دارم که این‌طور باشد.

 

بازی در فیلم‌های جدی را بیشتر دوست داری یا فیلم‌های ژانر کودک و موزیکال؟

 

آن‌قدر برایم فرقی نمی‌کند، هر دو را دوست دارم،‌ اما فیلم‌های موزیکال بهتر است.

 

این‌طور که از حرف‌هایت مشخص است، دوست داری بازیگری را ادامه بدهی، می‌خواهی درسش را هم بخوانی؟

 

بله! هنرپیشگی را خیلی دوست دارم، مخصوصاً این که الان در حد سن خودم تجربیات خوبی هم دارم. اگر باز هم فیلم دیگری به من پیشنهاد شود قبول می‌کنم، اما تصمیم دارم در آینده حتماً درسش را هم بخوانم.

 

برایمان خاطره‌ای از فیلم در عاشق بگو؟

 

یکبار که قرار بود خانم توسلی در استخر بیافتد، آب استخر هم کثیف و هم پر از برگ بود و خانم توسلی نمی‌خواست داخل استخر بشود، اما آخر سر به خاطر فیلم قبول کردند و خود را در آب کثیف استخر پرت کردند. یکبار دیگر هم قرار بود آقای نوذری از ته باغ بیایند و درون استخر بپرند، اول هم قرار بود این صحنه تمرین باشد، اما گفتند تمرین نیست و ضبط می‌کنیم، ایشان هم از همه جا بی‌خبر توی آب پریدند و ما مجبور شدیم یک ساعت منتظر بمانیم تا ایشان دوباره خشک بشوند.

 

دوست ‌داری بیشتر در فیلم‌هایی که بزرگسالان و بازیگران با تجربه هستند بازی کنی  یا فیلم‌هایی که بچه‌های هم سن و سال خودت هستند؟

 

در فیلم‌هایی که بزرگسالان هستند. چون می‌توانم از آن‌ها درس بگیرم و چیزهای مهمی را درک کنم یا به قول دیگر می‌توانم از تجربیاتشان استفاده کنم.

 

بازیگر
روژان
آریامنش
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه