neverland
19 دی 1401 - 10:49

سرلشکر باقری: دشمنان برای تقویت آشوب سلاح وارد کشور کردند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: استکبار با بسیج توانمندی‌های جاسوسی، اطلاعاتی و بهره‌گیری از امپراطوری رسانه‌ای سیاه‌نمایی و ایجاد آشوب می کند.

به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به جنگ ترکیبی که از سوی استکبار جهانی به ملت ایران تحمیل شده است، تصریح کرد: دشمنانی که پیش از این انواع جنگ‌ها، ترفندها و توطئه‌ها را علیه ملت بزرگ ایران آزموده و شکست خورده بودند، امروز انواع تهدیدات را به شکل ترکیبی علیه ملت بزرگ ایران به کار گرفته‌اند.  

وی افزود: فعالیت دشمنان در 115 روز گذشته نشانگر آن است که‌ انقلاب اسلامی ضربه مهلکی به منافع دنیای استکبار وارد کرده و همه سرمایه‌گذاری چند قرنی آنان را در تصاحب جهان با خطر مواجه کرده است؛ از این‌رو آنان امکانات و توانمندی‌های خود را علیه ملت ایران بسیج کردند تا در حرکت انقلاب اسلامی ایجاد اختلال کنند.

سرلشکر باقری خاطرنشان کرد: سابقه نداریم که در کشوری اینقدر رهبران جهان استکبار علیه ملتی اینگونه عریان به میدان بیایند و از اغتشاشات و اغتشاشگران بدین ترتیب حمایت کنند.

وی ادامه داد: دنیای استکبار در این عرصه از همه ابزارهای حقوقی و بین‌المللی خود استفاده کرده و تلاش کرد با بسیج توانمندی‌های جاسوسی، اطلاعاتی و بهره‌گیری از امپراطوری رسانه‌ای سیاه‌نمایی و ایجاد آشوب کند و همچنین با وارد کردن سلاح در کشور تروریست را قوت بخشیده و آشوب‌ها را به سمت خشونت بیشتر و کشتن افراد بی‌گناه پیش ببرند.

این خبر تکمیل می‌شود...

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 964839