neverland
22 بهمن 1401 - 14:02

حضور پرشور نسل جدید انقلاب/ اهتزاز پرچم ۱۰۰ متری ایران در تبریز

تبریز- راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز در تبریز با میدان‌داری دهه هشتادی‌ها و حضور پرنشاط دهه نودی‌ها برگزار شد و نسل سوم و چهارم انقلاب هم در شکوه این پیروزی سهیم شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، آذربایجان‌شرقی نیز هم‌پا با مردم سراسر ایران صبح امروز را انقلابی‌تر کرد و با حضور پرشور در راهپیمایی چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، این روز را جشن گرفتند.

میدان نماز، میعادگاه دوستداران انقلاب و کشور اسلامی بود و از همان ساعات اولیه صبح جمع گسترده‌ای از مردم در این میدان گردهم آمدند تا با آغاز راهپیمایی، با مشت‌های گره کرده به میدان بیایند و دوباره رؤیای شیرین معاندان و دشمنان را به کابوس تبدیل کنند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در تبریز حواشی جالبی داشت، حواشی که همچون سال‌های پیش تکرار شد مانند پاسخ‌های قاطع مردم به تهدیدات و سخنان دشمنان انقلاب اسلامی ایران و همچنین حاشیه‌های خاصی مانند حضور مسئولان و مدیران شهری و استانی با گرایش‌های مختلف سیاسی.

در راهپیمایی امروز مردم تبریز شاهد اهتزاز پرچم ۱۰۰ متری ایران عزیزمان به دست دهه‌های مختلف انقلاب بودیم همچنین خانواده‌های شهدا نیز با حضور باشکوه خود به این مراسم معنویت خاصی بخشیده بودند.

توزیع شکلات به نیت شهید حاج قاسم سلیمانی و حضور پرشور دهه هشتادی‌ها و دهه نودی های انقلاب از حواشی دیگر راهپیمایی امروز بود که جوانان و نوجوانان انقلاب امروز به میدان آمده بودند تا بیش از پیش وفاداری خود را به امام و شهدای انقلاب نشان دهند.

همچنین در مسیرهای مختلف غرفه‌های متنوع فرهنگی و هنری برپا شده بود و نوای وطنم با هم خوانی ۱۵۰ نفری دهه هشتادی های انقلاب در آسمان تبریز طنین انداز شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1033202