neverland
01 دی 1401 - 09:54

نبرد با دشمن صهیونیستی در همه جبهه ها ادامه دارد

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر اینکه ملت فلسطین تحت هیچ شرایطی تقسیم خاک خود را نمی پذیرد، گفت ما در نبرد نامحدود با دشمن صهیونیستی به سر می بریم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، خالد البطش عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در اظهاراتی به مناسب سالگرد شهادت «ماجد الحرازین» از فرماندهان گردان های قدس شاخه نظامی جهاد، با تاکید بر اینکه ملت فلسطین تحت هیچ شرایطی تقسیم خاک خود را نمی پذیرد، گفت ما در نبرد نامحدود با دشمن صهیونیستی به سر می بریم.

وی افزود: تلاش برای حمله به کرانه باختری به منظور توسعه شهرکسازی و حمله به قدس اشغالی و بیرون راندن ساکنان آنان و تسویه حساب با لبنان و غزه به ما تاکید می کند که مقاومت مسلحانه باید ادامه پیدا کند.

این رهبر فلسطینی تصریح کرد: باید نقش خود را در این نبرد با دشمن تقویت کنیم و هرگز مأموریت مبارزان فلسطنی در تقابل با دشمن صهیونیستی متوقف نمی شد، چرا که ما نباید اجازه دهیم دشمن در خاک فلسطین با آرامش به اقدامات خود علیه فلسطینیان ادامه دهد.

البطش با اشاره به عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی از ملت های عرب خواست که در این موضوع بازنگری کرده و عادی سازی را متوقف کنند.

وی با تاکید بر اینکه در مقطع کنونی ما خواستار تداوم مقاومت و حفظ وحدت و توقف عادی سازی روابط با تل آوی هستیم، تاکید کرد: ما خواهان حمایت و پیشتیبانی بیش از پیش از مبارزان فلسطینی در کرانه باختری، غزه و قدس اشغالی هستیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 925990